Обява

Свий
Няма добавени обяви.

термостат на терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • термостат на терано

    Момчета помагайте понеже не издържах викам и аз да сменя термостата и антифриза както пишете всички и ей го на нов проблем то така и така стрелката на температурата никога не е била посредата където трябва да бъде викам сега е момента но уви след смяната стана по зле сложих 82 градусов а старият който явно е бил по добър беше 88гр. сега едвам се вдига стрелката.Какво да правя да търся ли проблема в датчика но вчера не беше така.

  • #2
    От: термостат на терано

    Сигурен ли си, че няма въздух в системата? Покарай повече време да отвори термостата и да циркулира антифриза.
    Nissan Terrano 2.7 TDi
    ----------------------------
    Нещо което работи - не се пипа!

    Коментар


    • #3
      От: термостат на терано

      Продават всякакви ментета които отварят и затварят където си искат.Един път даже ми се случи продавача да го,,рекламира,,и взе да го стиска и да показва колко добра била пружината.Разбира се не му казах нищо и си тръгнах.Та съвета ми е да пробваш с друг термостат.

      Коментар


      • #4
        От: термостат на терано

        От Евро 07 си вземи TAMMA -мисля че беше 15 лв.За година и половина нямям проблеми.

        Коментар


        • #5
          От: термостат на терано

          Ами да ти кажа, и аз ги сменях...първо антифриза, после термостата и нищо! От няколко години си карам така:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение036.jpg
Прегледи:2
Размер:103.3 КБ
ID:5618223
          Стрелката ли мери криво, някакво изпълнение за тропика ли е Тераното, не знам....карам си го така и вече дори не ме дразни

          Коментар


          • #6
            От: термостат на терано

            И моито е така вчера сложих друг пак същата работа отказвам се така ще си карам то от 4 бр.ни един

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X