Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лопата "ЧУДО"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Лопата "ЧУДО"

    И аз го видях това Чудо.
    Но както за Вени, така и за мен, най-големият минус е че не бачка само

    Коментар


    • #17
      От: Лопата "ЧУДО"

      Перфектно е устройството ,обаче не си ли обърнеш дълбокият пласт на почвата все едно нищо.С това обаче може да се раздробява добре почвата след яко копане.Това върши по-добра работа обаче от повечето малки култиватори ,па и доброто копане си е бетер физическа тренировка ,особено ако го направиш на скорост,въпрос на гледна точка и време!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Лопата "ЧУДО"

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Това върши по-добра работа обаче от повечето малки култиватори
        Сигурен ли си?
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #19
          От: Лопата "ЧУДО"

          Само затвърждавате мнението ми, да си работя по моя метод..
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #20
            От: Лопата "ЧУДО"

            Абеее, хубаво си е устройството, ама не си ли обърнеш с правата лопата земята не става! След обръщането, тая "лопата" ще е перфектна!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #21
              От: Лопата "ЧУДО"

              Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
              Сигурен ли си?
              От малък култиватор ,ДА!А голям здрав бел минус мързел е най добро,ако нямаш нещо мини с плуг!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: Лопата "ЧУДО"

                Пичове,не намесвайте мототехниката тук.Както казах,става въпрос за 25-30кв.м. И аз искам трактор,ама нема къде да го обръщам!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Лопата "ЧУДО"

                  Аз па да ви речем че Крум ще вложи повече енергия в конструирането на устройството, отколкото в копане после с него.

                  А че трябвала права лопата, моторна техника или взвод пингвини - то зависи какви са целите.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Лопата "ЧУДО"

                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Пичове,не намесвайте мототехниката тук.Както казах,става въпрос за 25-30кв.м. И аз искам трактор,ама нема къде да го обръщам!
                    Като е тръгнало 'новаторството' - ами за такова дворче слагаш една лебедка в ъгъла, бутон на дистанционното на 'ралото' и ... НАПРЕЕЕЕД !
                    Лебедката ще те дърпа да изореш градинката (можеш и дълбока оран да направиш - няма да закъсаш )
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Лопата "ЧУДО"

                      По добре е Тази Архимедова лопата, лошото е, че не работи сама.
                      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Лопата "ЧУДО"

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Като е тръгнало 'новаторството' - ами за такова дворче слагаш една лебедка в ъгъла, бутон на дистанционното на 'ралото' и ... НАПРЕЕЕЕД !
                        Лебедката ще те дърпа да изореш градинката (можеш и дълбока оран да направиш - няма да закъсаш )
                        scrapheap точно така си изора двора 1-2 пъти. Лебедката даже си седеше на джипа.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X