Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телевизор до 900 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на телевизор до 900 лв.

    Търся си телевизор с най-добра картина поне 42 инча и цена до 800 лв. Съвсем разбираемо, на тази цена може и да не е 3D ...

    Първо се бях спрял на този - LG 42LB620V

    но прочетох някои неприятни неща за качеството на картината в немския Амазон - най-вече clouding и не особено добро черно.
    Александър

  • #2
    От: Избор на телевизор до 900 лв.

    Ако не си фен на най-изчекнатите нови модели и търсиш просто телевизор, разгледай и плазмите на Панасоник.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Избор на телевизор до 900 лв.

      Отиваш,гледаш,сравняваш и взимаш тоя дето най-много ти харесва.Носиш си на носител(флашка) някой филм с хубаво качество и такъв с лошо за да видиш каква картина дава наистина.Ако се двоумиш м/у няколко телевизора ги накарай да ти ги пуснат един до друг с еднакъв сигнал.
      Не се притеснявай от това на тях така или иначе това им е работата,а парите дето ги даваш са си твой и не са джобни предполагам.
      Аз лично харесвам и имам плазма на Панасоник.Чудесна картина и звук.Ще стане близо 3 години от как го имам.За радост го взех с 5 години гаранция.
      Месец след втората година ми изгоря платка и ремонта отиде на 500лв.За радост гаранционно.От тогава си работи и не е имал грижи да чукнем на дърво.
      Греят плазмите да предупредя и харчат повече ток.Моята е около 300вата по спомен.
      Та това от мен.Ако някой е пазарувал скоро да каже кое и как,че при телевизорите всеки ден нещо ново и цените и нещата който трябва да се гледат варират постоянно.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        От: Избор на телевизор до 900 лв.

        Работата е, че го ползвам като контролен монитор от време на време за компа. Иначе и аз съм се замислял за плазма. Смарт не искам да е - даже изобщо. Искам наистина добра картина (не знам дали има с IPS матрици) и възможно най-реалистично цветоподаване. Знам, че LED телевизора ще е компромис особено по отношение на цветовете, но работния ми монитор е DELL IPS и разликата с наскоро изгорелия ми LCD телевизор на Philips е голяма.
        Много приятели питах и всички казват, че 3D е задължително да има - все пак повечето филми вече са на 3D.
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: Избор на телевизор до 900 лв.

          Ми не, главно бозите са 3д, хвърли един бърз поглед в арена и замунда.

          Панасониците лед масово имат неравномерна подсветка която не се забелязва в магазина.
          Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

          - Ясен

          Коментар


          • #6
            От: Избор на телевизор до 900 лв.

            Хмм. Ами по принцип не ми се иска да се ръся сега пари, ама какво да правя. При цена за ремонт от 350 лева не ме радва особено да правя 5+ годишен телевизор, дето посля може след 1 година да заине. Ще трябва да е разходя до някое от техно-та та и да ги накарам да се размърдат.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Избор на телевизор до 900 лв.

              Хубаво е да се прочете и до колко плазма и монитор в едно изречение са нещо хубаво.Плазмата не обича статичните картини до колкото знам.Моята си има режими на картината дето се борят с ефекта на замръзналият образ.
              А за 3Дто съм напълно съгласен,но си е до вкус.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Избор на телевизор до 900 лв.

                Потребителското меню на Тошиба-та и Филипс-а могът да накарат дори потомствен английски лорд да псува като каруцар.Иначе аз ползвам Панасоник- плазма и LED.Без грижи!
                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на телевизор до 900 лв.

                  Хмм това с телевизорите май всеки си има мнение. Както и да е. А според вас дали просто да не преглътна горчивия хап и да дам 300-350 лв за ремонт и да си карам със филипса още докато е жив. Без това малкия скоро ще проходи и мисълта за скъпа техника в неговия обсег ме притеснява...
                  Александър

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на телевизор до 900 лв.

                    Какъв е Филипса?
                    42

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на телевизор до 900 лв.

                      42" Pfl3606H/58
                      Александър

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на телевизор до 900 лв.

                        Конкретно за Филипс - ако се търси картина, черно -от 7ххх серия нагоре.За да не се виждат разни аури около бързодвижещи се обекти , там са херцовете -от 800 по спомен нагоре. Във всеки случай , освен качествен филм и бърз спорт примерно трябва да се провери на място. Менюто още не съм го попържал.
                        С бюджета не знам как да се вържат горните качества. Едно от техно-тата е по-евтино.
                        Иначе каквото и да е , не му е мястото в обсега на малко хлапе.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на телевизор до 900 лв.

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          Работата е, че го ползвам като контролен монитор от време на време за компа. Иначе и аз съм се замислял за плазма. Смарт не искам да е - даже изобщо. Искам наистина добра картина (не знам дали има с IPS матрици) и възможно най-реалистично цветоподаване. Знам, че LED телевизора ще е компромис особено по отношение на цветовете, но работния ми монитор е DELL IPS и разликата с наскоро изгорелия ми LCD телевизор на Philips е голяма.
                          Много приятели питах и всички казват, че 3D е задължително да има - все пак повечето филми вече са на 3D.
                          Не искаш ли много, 900 лв, 42" IPS
                          Огледай моделите на панасоник. Преди време препоръчах на познат, 32" модел за към 650 лв (ниския клас) доволен е. Няма проблем да се ползва и като монитор...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на телевизор до 900 лв.

                            Панасоник имат 3Д твлевизор за 1050 лв 42 но не знам дали е с матрица на ЛГ и дали е IPS. Гледах и едно ЛГ 950 лв с IPS 42" БЕЗ 3Д и картината е супер. Вярно че IPS а няма да е върха, може и да маже малко но компромис ще направя някъде.
                            Александър

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на телевизор до 900 лв.

                              Сега ми оферираха и по-ниска цен за ремонт от един Сервиз но дпри и за 200 лв. не знам дали си струва ...
                              Александър

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X