Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С яхта около Спородите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С яхта около Спородите

    Първоначално публикуван от divein Преглед на мнение
    Ами яхти под наем има много ....
    Хиляди благодарности за споделеното и информацията.

    С Женя Ви четохме преживяното и догодина ще пробваме и ние. Само капитан нямаме...
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #17
      От: С яхта около Спородите

      На теб пък за какво ти е капитан ?

      Но все ще ти намерим един

      Коментар


      • #18
        От: С яхта около Спородите

        Не си разбрал правилно.
        На мене капитан не ми трябва. И аз ,а и Женя сме капитани. .. (имаме папири).
        На мене ми трябва някой който може да кара яхта и знае къде отива, че ние с жената не можеме.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #19
          От: С яхта около Спородите

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          По вашите морета колко взимат ?

          Зависи,между 25 и 35 кинта на малка или 50 кинта на среден размер,350 поне на ден като се стига и до 500,за пьлно работно време 1000 на фут на година и от там се почва,но ако е примерно за месец или 2 то си вьрвим с около 300-400 кинта на ден.

          За 150 кинта тук могат да ти намеря кой да я измие,да я кара много трудно освен ако не е някой без работа пенсиониран и не се шмиткате само из залива,че той само толкова може.

          150 взима екипажа,а на моя човек сега му вдигам на 200,само да си вземе капитанското и той.Да носи отговорност,да се занимава с яхта,навигация,документи,провизии,марини...............забрави,по-добре да я измия за 2-3 часа и да си спя в нас.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: С яхта около Спородите

            Страхотен разказ. Само ядене и пиене... ахаххаах ;-) Пожелавам ви догодина с двойно по-голяма, а 2016 с 5-6 етажна ;-)
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #21
              От: С яхта около Спородите

              А, супер изкарване, браво! Малко скъпичка ми идва лодката. А за капитаноси, ако някой издирва драскайте на разположение сме. Двойка сме и сме капитани, умираме да плаваме. Предстои ни едно приключение ноември с приятели, което се очертава да е доста интересно предвид прогнозите за момента.

              Скоро репортажи и от нас, само да се наместя по-трайно пред компютър. Има много за разправяне

              Коментар


              • #22
                От: С яхта около Спородите

                Сглобих и две клипчета...



                Коментар


                • #23
                  От: С яхта около Спородите

                  Аз пак резервирах същата лодка от Волос, че много места не можахме да разгледаме миналата година.

                  Коментар


                  • #24
                    От: С яхта около Спородите

                    Първоначално публикуван от divein Преглед на мнение
                    Аз пак резервирах същата лодка от Волос, че много места не можахме да разгледаме миналата година.
                    Тоя път в сезона ли ще плавате, кога да чакаме репортаж?
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #25
                      От: С яхта около Спородите

                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Тоя път в сезона ли ще плавате, кога да чакаме репортаж?
                      Пак по същото време 03-10 окктомври.

                      Коментар


                      • #26
                        От: С яхта около Спородите

                        Браво колега супер репортаж, а за риболова на тролинг наблегни освен на традиционните воблери и чепарета и на тролинг с жив калмар, както и на джиг с пилкер. Абонирам съм за на един грък канала в ю туб и той лови в залива на Волос и на тролинг с жив калмар им цепи шортите, групери, ред снапери, синегриди какъвто размер искаш...

                        Коментар


                        • #27
                          От: С яхта около Спородите

                          Тая година точно това съм решил, да наблегна на живата стръв. Жив калмар едва ли ще намеря, но на заргани и сафриди ще влачим пък каквото стане. Дано да имаме успех.

                          Коментар


                          • #28
                            От: С яхта около Спородите

                            Здравейте, с група приятели искаме да наемем от Волос лодка за периода 03-10.10.15 г. Засега клоним към катамаран. Осем човека сме. Моля за контакт с чартърна компания за да поразгледаме сайта им и да почваме с пазарлъците Разчитам на драгоценния ви опит Благодаря!

                            Коментар


                            • #29
                              От: С яхта около Спородите

                              Ето на този http://sailgreece.net/ сайт попълни формата за запитване. До два три дни на имейла, който си посочил ще ти изпратят поне около 10 конкретни предложения с цени, от различни компании. Ако си харесаш оферта се свързваш с тях.
                              А иначе аз наемам от http://www.odysseysailing.gr Не за друго, просто ми дадоха най-изгодна оферта и миналата година нямах проблеми с тях. Вероятно има и други коректни компании, но нямам опит с тях. Ето и имейла чрез който контактувам с тях info@odysseysailing.gr

                              Според мен не гледай цените в сайтовете, а изпращай имел с конкретно запитване. Повечето дават доста по-изгодни оферти особено края на сезона.

                              Успех с резервацията. Ще се радвам да изпием по едно питие на борда някъде из Спорадите..

                              Коментар


                              • #30
                                От: С яхта около Спородите

                                Благодаря за светкавичната реакция! Със сигурност ще го направим така, че да се срещнем там. Защо да не спретнем флотилия. Мисля, че по-горе някой също беше писал за този период

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X