Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

    Здравейте,след едногодишно търсене на Уаз "Буханка" попаднах на газ 69 разглобен на части и започната реставрация.
    Сега го прибрах но имам няколко неизвестни.
    Имам фактурата на стария собственик за закупуване от армията.
    Та въпроса ми е възстановяването на регистрация голям филм ли е или да го пусна на части защото без регистрация ми е безполезен!
    Колата е на 23 000 км няма гнилоч лека ръжда, няма криво само лека вдлъбнатина на един калник има закупен друг.
    Двигателя мисля да го сменя след регистрацията.
    Предполагам повечето Ви машини са армейски и пак са били свалени от отчет на КАТ.

  • #2
    От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

    Като ти отговарят номер рама и номер двигател нямаш ядове.Моите газки също са от военните и на единият номера на двигателя не се четеше но излязоха разбрани хора и го писаха без номер.Ще ти трябва да правиш и смяна собственост .А бе търпение и пари.

    Коментар


    • #3
      От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

      И моя ГАЗ 69 е от Армията. Първо трябва да се регистрира на стария собственик по фактура и после може да го прехвърлиш на твое име.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

        Звънни да споделям опит......
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

          Мислех че ще може да я закупя с някакъв вид договор,но явно няма да стане.Ще трябва бързо да се събере и регистрира.
          Мисля че ми липсват седалките и радиатори не видях,това на първо време ми направи впечатление.

          Коментар


          • #6
            От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

            Ти пак трябва да правиш договор за покупко продажба за пред нотариус.

            Коментар


            • #7
              От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

              Колеги скоро трябва да прибера тежките части на джипката.Шасито и каросерията колко хора могат да го вдигнат ? Не искам да ги дерат с кран.

              Коментар


              • #8
                От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                Зависи на каква височина ще го повдигаш.Шасито,ако е напълно оголено,двама души го носим.Но ако трябва да го повдигнем над нивото на раменете и главата,няма да се справим.Каросерията,ако е без предните калници,което вероятно е така,четирима по-здрави мъже могат да я натоварят.

                Коментар


                • #9
                  От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                  С този газ преключих ..... продадох го (по семейни причини жената мрънка седмица и замина.
                  След това като видя че много тъгувам за боеца предложи сама да си взема един но поне цял и да не скитам по цял ден да го правя!
                  И сега взех 2 и малко от частите поразпродадох и мисля да започна проект от единия който няма за кърпене да си направя хубаво пикапче.
                  Пикапа се прости с мотора (оригиналния на газ) ще прехвърля от другия по-малкия моторНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3809.jpg
Прегледи:1
Размер:197.8 КБ
ID:5633009
                  Искам да го покрия отзад и си мисля за таван от транспортер или пикап някакъв.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_1799.jpg
Прегледи:1
Размер:88.8 КБ
ID:5633091
                    От Ситроен много е добро
                    0885 297985,мтел-Радо
                    0876 556870,виваком като домашен

                    Коментар


                    • #11
                      От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                      Хареса ми и на мен ... ще обиколя моргите наоколо има няколко подобни модела канго , добло , партнер.
                      Купето е удължено 20 тина см но ще измисля нещо.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                        Също добре изглежда ГАЗката с присаден таван от ЖУК фургон.
                        УАЗ 452 OPEL FRONTERA

                        Коментар


                        • #13
                          От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                          Не се намират тук такива машини.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                            Първоначално публикуван от Николай Начев Преглед на мнение
                            Също добре изглежда ГАЗката с присаден таван от ЖУК фургон.
                            Съгласен съм колега но само ако се возят дърва,а тази се кара много приятно и светло от всякаде
                            Тази е служебната ми и тези дни при минус 16-18 съм возил хора до болница през преспите сняг,справи се отлично
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • #15
                              От: Закупуване на ГАЗ 69....... работата нататък ?

                              Дано намеря нещо подобно на добра цена че тук моргите не са от най-евтините.
                              А мотора ще е този Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150104_143411.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5633140 правен му е ремонт миналата пролет.... но като го гледам май ще се отвори за ревизия

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X