Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за магазини за Уаз-части

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Информация за магазини за Уаз-части

    Да посоча и аз един магазин в Русе за Уаз,Газ и др Руски автомобили.Доста добре е зареден,цените са нормални,работят с куриер и се намира в близост до автогарата. 0896606536 082824794
    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

    Коментар


    • #62
      От: Информация за магазини за Уаз-части

      Стара Загора ул.Хр.Ботев 127 Кристи-Стела.Магазин за УАЗ,Волга,Трабант,Вартбург.

      Коментар


      • #63
        От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

        Първоначално публикуван от mitcev Преглед на мнение
        На горнобански път, на около 200 - 300 метра от кръстовището с Цар Борис, след пазарчето, от дясната страна на пътя.
        От година пазарувам при тях - добре зареден магазин, точни хора.

        Коментар


        • #64
          От: Информация за магазини за Уаз-части

          Ще съм благодарен , ако някой има инфо дали магазина в Самоков работи в неделя и някакви приблизителни координати ! Благодаря .

          Коментар


          • #65
            От: Информация за магазини за Уаз-части

            Работи ,поне до обяд със сигурно.Намира се до Лукойл,при моста за Дупница.

            Коментар


            • #66
              От: Информация за магазини за Уаз-части

              Супер .Жив и здрав !

              Коментар


              • #67
                От: Информация за магазини за Уаз-части

                Някой да е имал вземане даване с тези: http://kamazparts.alle.bg/
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • #68
                  От: Информация за магазини за Уаз-части

                  Аз поръчвах преди две седмици от там и мога да кажа, че са коректни.
                  Също така човека, който ми взе поръчката по телефона беше доста любезен.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Информация за магазини за Уаз-части

                    Първоначално публикуван от Horsa Преглед на мнение
                    Аз поръчвах преди две седмици от там и мога да кажа, че са коректни.
                    Също така човека, който ми взе поръчката по телефона беше доста любезен.
                    Нещо за качеството на стоката?
                    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Информация за магазини за Уаз-части

                      Тепърва ще ги монтирам, но напръв поглед не изглеждат лоши освен гарнитурите за мостовете
                      и раздтатката- те изглеждат доста нискокачествени.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Информация за магазини за Уаз-части

                        Първоначално публикуван от ПОПЕТО Преглед на мнение
                        Да посоча и аз един магазин в Русе за Уаз,Газ и др Руски автомобили.Доста добре е зареден,цените са нормални,работят с куриер и се намира в близост до автогарата. 0896606536 082824794
                        НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ обещах ти номера на Горна Оряховица утре ще тисе обадя да ти го дам тоя магазин който го казваш за Русе е пьлен метил не искам да правя реклама на Пламен Исаев от Горна но в магазинаму има истински части

                        Коментар


                        • #72
                          От: Информация за магазини за Уаз-части

                          Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                          НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ обещах ти номера на Горна Оряховица утре ще тисе обадя да ти го дам тоя магазин който го казваш за Русе е пьлен метил не искам да правя реклама на Пламен Исаев от Горна но в магазинаму има истински части
                          Колега, от къде си и пазарувал ли си от този магазин в Русе? -- риторичен въпрос. Ти направо му направи реклама. Аз съм доволен от магазина в Русе. Разполагат с истински части. п.п: А и мацката е ... да откършиш от нея..
                          Последно редактирано от Пламен М; 06-10-16, 23:04.

                          Коментар


                          • #73
                            От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                            И аз съм много доволен от магазина в Русе.Иванка-продавачката е много готина и печена и с удоволствие помага с каквото може.
                            УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

                            Коментар


                            • #74
                              От: Информация за магазини за Уаз-части

                              Първоначално публикуван от Пламен М Преглед на мнение
                              Колега, от къде си и пазарувал ли си от този магазин в Русе? -- риторичен въпрос. Ти направо му направи реклама. Аз съм доволен от магазина в Русе. Разполагат с истински части. п.п: А и мацката е ... да откършиш от нея..
                              ВРаград същата фирма има магазин дори продавачката ми е позната но от части те им не съм доволен

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X