Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за магазини за Уаз-части

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Допитване за магазини на УАЗ (СОФИЯ-Център)

    Тези на Габрово, Да
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #47
      От: Допитване за магазини на УАЗ (СОФИЯ-Център)

      Не мога да разбера, защо трябва постоянно да се отварят едни и същи теми при положение, че има залепена такава:
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=18929 ?
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #48
        От: Информация за магазини за Уаз-части

        Малко горчив опит от магазина на Авторесур - познат и като магазина на Емил. Днес вече тотално ме разочарова и вече дори и болтче няма да купя от там.

        Преди една седмица продали на жена ми гарнитура за водна помпа на Хънтър, естествено не беше за Хънтър. Днес отиде за едно реле и датчик и да върне гарнитурата. Продали са и я за 2 лв., сега са и приспаднали 1 лв., щот толкова им се водела, явно миналата седмица им се е водела за 2.

        Странно отношение имат, ама аз съм си виновен щот все се заричах да не купувам от там.

        Коментар


        • #49
          От: Информация за магазини за Уаз-части

          Ти остави гарнитурата, по-добре напиши за амортисьорите, които си купил от там! Да поясня, че иде реч за магазина на Подуене. Слуховете, че боядисват и продават стари части за нови ще се окажат верни....
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #50
            От: Информация за магазини за Уаз-части

            Повече от една година не ходя там или ако ходя то е от немай на къде за клиент, правил съм им по 300-400лв оборот през няколко месеца и никога н е съм се пазарил за отстъпки или подобни, накрая почнаха да си слагат +някакви проценти и му казах няма да е тая... Много познати също са се оплаквали. И както знаем че продава нови двигатели всъщност прегряни или задрали...
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #51
              От: Систематизирана подробна информация за магазини за Уаз-части.

              Първоначално публикуван от vaso_bobinata Преглед на мнение
              1. Обяснения:

              2. Емми и Ваик ООД
              София, ул. Сребърна 3
              Раб. Време
              пон-петък 09.00-19.00
              Събота 09.00-17.00
              Неделя 10.00-15.00
              тел: 02/8689377, 0898493021

              Коментар: приличен магазин - няма волана който търся

              Извинявам се , че пиша във вашата тема , но искам да попитам някой знае ли във
              този магазни на ул.Сребърна 3 продават части за Москвич ?

              Ще съм ви много благодарен .

              Поздрави !
              Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
              42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

              Коментар


              • #52
                От: Информация за магазини за Уаз-части

                Прегледах я темата и не видях да сте написали един магазин до Панчерево. На около 1 км. от околовръствното по посока Панчеревското езеро. От лявата страна се пада, при една газостанция (мисля, че е единствената в този район). Води се магазина за части на камиони, обаче имат и части за УАЗ. Цените са нормални по мое мнение. Дано съм бил полезен.
                "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                Коментар


                • #53
                  От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                  Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                  За Хасковски регион село Горски извор
                  Човека просто е омел складовете на армията има почти всичко за Уаз и Газ (нови части ) и цените са ОК ;Не мога да дам телефон за връзка но всеки го знае склада в селото.Слави се казва.
                  Дано да съм бил полезен
                  За мен този Слави не е читав човек!Купих си къса предна полуос от него/доставиха я с Еконт/.Когато я разопаковах видях,че карето е много стегнато и не се чупи/завърта/ наникъде.Викам си,че тя защото е нова и щастлив си я занесох в къщи.Не че не съм виждал полуос на УАЗ,пък и не само.Както и да е.Стегнах я на менгемето и успях да завъртя карето на около 20градуса.Викам си тя ще тръгне.Уви,днес я монтирах,запалих джипа и изминах точно 15метра с един десен завой и карето се строши.Сложих пак старата и всичко тръгна нормално.
                  Защо казвам,че за мен не е читав?Звъня му да му обясня проблема,а той взе да ми дава насоки какво още да сменя,че да работи китайската полуос.
                  Внимавайте,колеги от кого купувате,защото като мен ще правите ремонт по два пъти.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #54
                    От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    За мен този Слави не е читав човек!Купих си къса предна полуос от него/доставиха я с Еконт/.Когато я разопаковах видях,че карето е много стегнато и не се чупи/завърта/ наникъде.Викам си,че тя защото е нова и щастлив си я занесох в къщи.Не че не съм виждал полуос на УАЗ,пък и не само.Както и да е.Стегнах я на менгемето и успях да завъртя карето на около 20градуса.Викам си тя ще тръгне.Уви,днес я монтирах,запалих джипа и изминах точно 15метра с един десен завой и карето се строши.Сложих пак старата и всичко тръгна нормално.
                    Защо казвам,че за мен не е читав?Звъня му да му обясня проблема,а той взе да ми дава насоки какво още да сменя,че да работи китайската полуос.
                    Внимавайте,колеги от кого купувате,защото като мен ще правите ремонт по два пъти.
                    Другия път се обади преди да купиш
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • #55
                      От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                      Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                      Другия път се обади преди да купиш
                      Добре де,аз ще ти се обадя,ами бай...Х@Й,който не го познава,не познава никого как да се уреди с читави части?
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #56
                        От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Добре де,аз ще ти се обадя,ами бай...Х@Й,който не го познава,не познава никого как да се уреди с читави части?
                        Няма какво да ти кажа ... няма да ме разбереш .
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                          Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                          Няма какво да ти кажа ... няма да ме разбереш .
                          И на мен не ми се спори,само написах мнение по темата.Ако съм те засегнал лично,извинявай!
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #58
                            От: Информация за магазини за Уаз-части

                            Няма от какво да се засегна . Наздраве
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                              Здравейте и аз се включвам по темата. Оргинални авточасти за Уаз маже да потърсите ф-ма Карбон гр.Плевен

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                                Първоначално публикуван от hector69 Преглед на мнение
                                Здравейте и аз се включвам по темата. Оргинални авточасти за Уаз маже да потърсите ф-ма Карбон гр.Плевен
                                Благодаря
                                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X