Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за магазини за Уаз-части

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

    Първоначално публикуван от iliikata Преглед на мнение
    Магазина съществува само че е50п. по надолу.
    това е БУЛ.Йерусалим номера не го знам.
    су. DA HAUS.ЛЪСКАВО кафе на 3 етажа.
    Да, точно така
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #17
      До: Магазини за Уаз-части - Югозападна България

      Ако във форума има колеги от Югозападна България ги приканвам да споделят информация за магазини по-специално в Сандански, Петрич и Благоевград. Ако разполагат с телефони, още по-добре.
      Благодаря предварително.
      БИО пчелен мед и пчелни продукти
      0888 66 59 73

      Коментар


      • #18
        До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

        София, кв. "Хаджи Димитър", ул. "Макгахан", бл. 71, вх. Е
        тел: 02/9477030; 089 858 57 92 Йорданка Йорданова
        магазина работи от 9 до 5

        Коментар


        • #19
          До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

          В Монтана до кръговото за Враца точно зад Лукойл но ако не ти трябват части за хънтър.
          Изобщо немам представа за к'во става въпрос...

          Коментар


          • #20
            До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

            За Хасковски регион село Горски извор
            Човека просто е омел складовете на армията има почти всичко за Уаз и Газ (нови части ) и цените са ОК ;Не мога да дам телефон за връзка но всеки го знае склада в селото.Слави се казва.
            Дано да съм бил полезен
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #21
              До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

              телефона в Горски Извор е 0888248480. В събота не работи, но работи в неделя мисля до 14 часа. Цените му са супер.

              Коментар


              • #22
                До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                Първоначално публикуван от andreisto Преглед на мнение
                телефона в Горски Извор е 0888248480. В събота не работи, но работи в неделя мисля до 14 часа. Цените му са супер.
                Не знам дали цените са супер колега Поискаха 4500 лева за два редукторни моста на Уаз Ако на някой му изнася цената имат в наличност
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #23
                  До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                  Да добавя и аз един магазин. В Стара Загора, незнам къде точно се намира но имам телефона:

                  042/ 639237

                  Една мила жена, с която много сладко си говоря като се обадя. Имат доста неща, включително и за Хънтър. Зареждат от Карбон, както и внасят самостоятелно от Украйна.

                  От тях успях преди време да си намеря едно от маркучетата за празен ход, дето писах за Хънтър-а. Поръчал съм ако ходят скоро в Украйна да внесат малко такива маркучи.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                    http://www.metropol-sofia.com/21.8.2008.htm

                    Ето ти ги и г/д като цени
                    [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                      Ботевградско шосе- посока от Подуене към оклоловръсното (като излезнеш от подлеза, минаваш първото кръстовище и в блока от дясно дългия е магазина)

                      Според мен в този магазин цените са нереалистични ! Там ми иската 130лв. за комплект ресиори за 452,което според мен е прекалено !
                      Nissan Terrano 2.7tdi

                      Коментар


                      • #26
                        До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                        Първоначално публикуван от dilov4eto Преглед на мнение
                        . ! Там ми иската 130лв. за комплект ресиори за 452,което според мен е прекалено !



                        На мен за ресиор ми искаха пак 140 лв.
                        [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
                          На мен за ресиор ми искаха пак 140 лв.
                          Същия комплект го намерих за 90лв. пак нов самоче във Враца

                          Магазин за части на Уаз ,Газ и всякви руски машини има и в Ботевград.Срещу арианата блока където има еврофудбол - точно до него,човека седи в еврото там питаите ще ви отвори.Има доста работи ,а които няма могат да го доставят на следващия ден дано съм бил полезен
                          Последно редактирано от dilov4eto; 23-07-09, 22:18. Причина: сливане
                          Nissan Terrano 2.7tdi

                          Коментар


                          • #28
                            До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                            Този магазин се е преместил на Ботевградско шосе, след ОМВ-то в посока към магистралата, една нова сграда.

                            Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
                            http://www.metropol-sofia.com/21.8.2008.htm

                            Ето ти ги и г/д като цени

                            Коментар


                            • #29
                              До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                              В Благоевград има магазин за нови части за Уаз в кв.Грамада под "501 стоки"(Топливо) . Втора употреба има на моргата на с.Зелен Дол (по пътя покрай "Метро" на около 5-6 км от магистралата ) , 0888855918 - телефон на моргата.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Моля дайте малко информация за магазини за Уаз-части.

                                Добър вечер.Който се интересува за Благоевградския огръг в добринище има един майстор,който се занимава само с уазки и друга руска техника.Разполага с всякакви нова части и има голям брой втора употореба,до колкото съм информиран се занимава с стара техника от търгове и има всякакви част.Продава и реставрирани уаз-и,ако някой се интересува за части и цена-мога да попитам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X