Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TOYOTA RAV 4 95 - качване на по-големи гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: TOYOTA RAV 4 95 - качване на по-големи гуми

    Отдавна не съм писал в темата. Ама по повод на темата на колегата treehuger. се подсетих. Мога да кажа, че зимните ми гуми са по-големи от летните - 225/75/16 и след намеса на Ончо (Onika) нещата отдавна вече са урегулирани. Карам вече няколко сезона без проблем. (Имам познат от Н.Загора, който е с още по-големи 225 на 80/16 всесезонни Дънлопи от М Комплект 33, те са само едни в магазина на М Комплект и не могат да се сбъркат, ама там явно много яко е играл чука, ма той колегата един такъв "скромен" казва, че само малко ги "поочукал" и - готово.) Фланци сложих алуминиеви 38 мм от Вромос (тези междинните на колегата Don 73 лично за мен са за хвърляне, 'ма ги държа в гаража нали съм ги плащал), и подложки от Краси. Само се чудя дали да не й сложа по-дълги пружини и амортисьори (както си требе), ама нещо ме мързи да търся размери. Ако някой има идеи за размери и магазини - помагайте, че иначе пак трябва да се ровя по руските форуми, там слагат и гуми 32-ки, 33-ки . Ще се опитам да сложа снимки, ама нещо не мога да се справя.
    Приятна вечер
    Последно редактирано от bat_pesho; 19-05-17, 00:44.

    Коментар


    • #32
      От: TOYOTA RAV 4 95 - качване на по-големи гуми

      колега travelling писах ти лично съобщение ,но май все още немога да ги пращам , може ли информация и цена за подложките за повдигане . Благодаря

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X