Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

    Привет на всички,

    Имам много сериозен проблем с гниенето на моето тракерче и вече трети сезон прекарва месеци по тенекеджии само за да ръждяса за следващия сезон. Вчера след презалепяне на стъкло и опит за оправяне на праговете тенекеджията ми каза, че е възможно да се вземе купе от друга витара донор и направо да се сложи на шасите на мойта (двигател и шаси са безупречни). Нямам никаква техническа култура и това ми се стори доста смело предложение и не знам дали е възможно изпълнението му, за това искам да попитам хората, които имат джипче от по - дълго време и имат повече опит дали е възможно. Купето е ужасно гнило и като че ли необратимо.

    Всякакви други идеи и съвети са ми добре дошли и ако някаде има такава тема, но не съм я намерил един линк ще е супер!

    Мерси предварително.
    Последно редактирано от onias4uka; 10-10-14, 13:54.

  • #2
    От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

    Възможно е! Труда е много!
    Заслужава си само, ако наистина шасито и останалата механика са наистина в добро състояние.
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

      Колега до сега сме изкърпили доста витарки труда е много но в моя сервиз тази процедура я правим за около три дена ако имаш интерес пиши ми на лично и ще се разберем да я огледаме и ако можем нещо да ти помагаме.. 0888-757-707

      Коментар


      • #4
        От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

        И кърпенето и смяната на купе са трудоемки и относително скъпи. Отделен е въпроса че читаво купе се търси с месеци. Аз ходих до Карлово за уж добро купе и сега ми седи в двора,идеално маскирано беше. Да имаш едно на ум като оглеждаш.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

          Мерси много за инфо-то сега е по ремонти тракерчето че се разтече нещо преди да завалят снеговете ми да се свържа с колегата бай иван, иначе за купе наистина е мъка обиколих в софия и до перник една автоморга всичко е леш ..

          Коментар


          • #6
            От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

            Имам купе за ВИТАРА КАБРИО бяло е на цвят без ръжди, намира се в САМОКОВ.
            878177589

            Коментар


            • #7
              От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

              Първоначално публикуван от Симеон Цинцов Преглед на мнение
              Имам купе за ВИТАРА КАБРИО бяло е на цвят без ръжди, намира се в САМОКОВ.
              А и не би трябвало да е проблем и да се разменят купетата при теб. Така с едно ходене ще се свърши всичко заедно на едно място.
              Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

              Коментар


              • #8
                От: Витара (гео тракер) 90' Смяна на купе

                Ако колегата реши няма проблем. Но може да реши и сам да се заеме с тази операция.
                878177589

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X