Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регулиране на клапани на терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регулиране на клапани на терано 2

    Колеги някой регулирал ли е клапани и има ли ефект моето нещо взе да работи като трактор отидох при един познат със същото е то работеше като команче и каза че след реглажа на клапани те се е оправило.

  • #2
    От: зегулиране на клапани на терано 2

    То хубаво, ама терано 2 се окомплектова таман с 5 двигателя.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: зегулиране на клапани на терано 2

      сори 2.7 тди 125 99г.

      Коментар


      • #4
        От: Регулиране на клапани на терано 2

        Регулирал съм. Регулират се на горещ двигател с хлабини 0.25 всичките. Ефект има, но чак заради клапани да работи като трактор - надали. По-скоро, ако ще ти е първата зима, вероятно с малко по-хладното време е започнал да работи по-твърдо, отколкото в жегите през лятото. Нормално е.

        Все пак ги регулирай де, сипи му хубаво масло (5W40, 10W40, 5W50), сипи му и двутактово в нафтата (ползвам такова на OMV), по около 300 милилитра на резервоар, но като за начало му набухай 2 пъти по полосин шише. Ще започне да работи малко по-меко. Пак - не очаквай чудеса - това е стар мотор, но все пак изброените неща ще пооправят текущото състояние.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Регулиране на клапани на терано 2

          благодаря ти за съветите но аз ще пробвам днеска и ще пиша то като ми влезе муша в главата и няма мърдане малко съм педант.Ще пиша после какво се е случило след.

          Коментар


          • #6
            От: Регулиране на клапани на терано 2

            регулирах ги беше прав Спарки но да ти кажа усетих разлика то на това желязо никога не са му регулирани

            Коментар


            • #7
              От: Регулиране на клапани на терано 2

              Аз ти казах че ще има разлика, особено ако са много извън норма. Но не е велика. Сега свърши и другите неща и ще усетиш още малко разлика.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X