Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

    И с това пробвах - нищо.
    Вече започвам да губя надежда, но няма да се отказвам, все още.
    Готов съм да изпратя картите с куриер на някой, който е по-навътре с материята от мен, защото си признавам, че това не ми е най-силната страна, що се отнася до знания и възможности .

    Коментар


    • #17
      От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

      Въпрос, по-скоро от любопитство: като погледнеш имиджа на картите, изобщо има ли нещо смислено на тях? Надявам се, че си свалил имидж и не си играеш директно с картите.
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #18
        От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

        Ради, ако задържиш за малко и НЕ пипаш картите до тогава мисля, че ще има начин отдалечено да опитаме да ти помогнем, не мога да ти кажа след колко точно време защото зависи от организацията и от това дали и колко бързо ще имаме удобрени доброволци желаещи да помогнат, още след малко ще задействам нещата и ще стискам палци да потръгне инициативата
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

          Видях нициативата ти. Просто нямам думи - такива неща наистина съм си мислел, че в БГ не могат да се случат, но очевидно не съм бил прав.
          Каквото и да стане с видеото, само от мисълта че има хора като вас, ми става някакси леко и ме изпълва с оптимизъм.
          Поздравявам ви и ви пожелавам УСПЕХ!
          А иначе аз с картите не бързам особено, така че ще чакам, колкото трябва.

          Коментар


          • #20
            От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

            И от мен една идея, ако не си я пробвал още - R-Studio, освен изброените по-горе тази ми е помагала повече от веднъж. Имай в предвид, както казаха по-горе, че може програмата, с която се опитваш да плейнеш възстановения файл да се шашка от най-малка грешка. Ако другите не успеят, нямам нищо против да се пробвам и аз(търси ме на лични ако съм нужен). Успех.

            Коментар


            • #21
              От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

              Първоначално публикуван от gangstah Преглед на мнение
              И от мен една идея, ако не си я пробвал още - R-Studio, освен изброените по-горе тази ми е помагала повече от веднъж. Имай в предвид, както казаха по-горе, че може програмата, с която се опитваш да плейнеш възстановения файл да се шашка от най-малка грешка. Ако другите не успеят, нямам нищо против да се пробвам и аз(търси ме на лични ако съм нужен). Успех.
              Благодаря, колега! Ще ти пиша, ако не успея да се справя сам.
              Днес нямах никакво време и не съм се занимавал с проблема, затова не мога да добавя нищо ново към темата.
              Благодаря на всички, които изразиха готовност да помогнат!!!

              Коментар


              • #22
                Re: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                Колега, пробвай софтуера от моя пост, пусни първо тест диск, спасил съм доста инфо на мен и колеги с него, ако не стане с него на дали друго прилижение от интернет ще свърши работа.

                Коментар


                • #23
                  От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                  Пробвах с него още като ми го предложи, но нещо не можах да се оправя и спрях, за да не прецакам нещо.
                  Както казах, не съм много на ТИ с материята и засега съм спрял всякакви опити, по съвет на Жоро, доката не тръгне инициативата му от тази тема или пък не намеря човек, с който да пробваме заедно, за да съм сигурен, че няма да объркам нещо.
                  Благодаря, още веднъж за готовността на всички да помогнат!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                    Предполагам че става въпрос за sdhc карти. Всички които съм виждал имат ключе за заключване срещу писане. Заключи ги задължително. Съжелявам че не го написах по рано.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      Предполагам че става въпрос за sdhc карти. Всички които съм виждал имат ключе за заключване срещу писане. Заключи ги задължително. Съжелявам че не го написах по рано.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                        Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                        Намират файловете, но като ги сваля на харда не се отварят .
                        По пронцип MOV файловете са достатъчно сложни, ако хедъра е повереден да не тръгнат, но стриймовете в тях да са си наред. Всеки стрийм в MOV файла отгаваря за нещо - един за видеото, друг за аудиото, трети за субтитрите, четвърти за ефектите... Не си писал с какво се опитваш да ги отвориш. Пробвай с VLC, ако не стане, се поразтърси за някоя програма за поправка на видео файлове - video repair sofware. Има доста.
                        По-горе си писал, че си пробвал с Ontrack EasyRecovery. Той има доста възможности, една от които е RAW data recovery, т.е. възстановява файловете без да се влияе от файловата система. Пробвай и така.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                          Стартираш photorec_win.exe
                          със стрелките избираш картата - даваш ентер
                          Избираш No partiton [whole disk] - даваш ентер
                          избираш [Other] FAT/NTFS и т.н. - даваш ентер
                          на следващия екран натискаш "С" и си готов.

                          В папката от която си стартирал photorec се записват папки с имена recup_dir.Х - вътре са ти файловете, вярно с гадни имена но по добре от нищо.
                          Последно редактирано от Daniel; 14-10-14, 12:27.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                            Какво стана има ли успех ?
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                              Не мога още нищо да кажа и затова не съм писал в темата.
                              Има някакво развитие, но резултат все още няма.
                              Дадох картите на един приятел и вчера ми изпрати един от файловете, с който е направил опит и е успял да възстанови, но има още стотина, така че засега съм още далеч от това да кажа, че проблема е решен.
                              Веднага щом стигна да нещо окончателно, като решение ща пиша, как и с коя програма сме постигнали успех.
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                                И така, колеги...
                                Първо искам от сърце да благодаря на ВСИЧКИ, които писаха в темата и на ЛС, и изразиха готовност да помогнат. Също така да се извиня, че пиша със закъснение за развръзката - просто отсъствах дълго от дома и нямах никакво време за писане във форума.
                                Проблема е решен, но не от мен, така че аз мога само да предам какво ми каза човека, който успя да се "пребори" с картите.
                                Възстановени са всички файлове с помощта на Recuva, но с доста грешки в тях, затова се е наложило повторна "обработка" с програма за repair (за съжаление не си спомням името ѝ, но ще питам и ще я напиша и нея), след което файловете вече бяха във вид, който позволява отварянето им от всякакъв плеър и програма за обработка със съвсем приемливи грешки в тях, като леко разминат звук, спрямо видеото и едно пукане в единия канал на аудиото все неща, които без никакъв проблем се отстраняват с програмата за редактиране.
                                Това мога да кажа за решаването на проблема.
                                Още веднъж, благодаря на всички за отношението!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X