Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

    Здравейте, колеги!
    Имам нужда от помощ. Днес по невнимание форматирах две SD карти, на които имах несвалено видео и не мога да го възтановя.
    Пробвах с няколко програми, но с нито една не стана. Намират файловете, но като ги сваля на харда не се отварят . На едната карта имаше и снимки в jpeg и с тях всичко е ОК, т.е. отварят си се, но нито един видео файл не ще,а точно то ми е важното. Видеото е .MOV
    Моля ви, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и е успял да го реши с конкретна програма, да даде съвет.
    Предварително брагодаря!!!

  • #2
    От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

    Пробвай с това:
    http://www.officerecovery.com/freeundelete/

    ...ама като цяло не е до програмата. Големи файлове се възстановяват успешно по-рядко.

    Коментар


    • #3
      От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

      И това работи доста добре https://www.piriform.com/recuva

      Коментар


      • #4
        От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

        Още един глас за Recuva, колегата ме е изпреварил. Но, както казва Ясен, големите файлове са с много по-голям риск от увреждане.
        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

        Коментар


        • #5
          От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

          Сега я пробвам (Recuva) - стискайте палци

          Коментар


          • #6
            От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

            Дано ти помогне, после ни снимай една тавъ мръфки с лук за награда

            Коментар


            • #7
              От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

              Не става ...майната му - ша пия една студена вода и си лягам .

              Мерси на всички, които се опитаха да помогнат !!!

              Коментар


              • #8
                От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                Ако още не е късно, опитай тази програма Ontrack EasyRecovery Enterprise. Преди време си изтрих 7Гб филм, както и колегите са споменали такива размери трудно се възстановяват, но с нейна помощ ми изкара 3Гб от въпросното видео. За филми около 500-600Мб ги вади без проблемно.
                Mitsubishi Pajero 2.8 GLS Super Select 97г. Дълга База

                Коментар


                • #9
                  От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                  Мерси, колега!
                  Пробвах я (още преди да пусна темата), ама и с нея нищо не стана. При мен видеото беше около два часа - 60 GB и всичко това на файлове с размер между 1 и 3 GB, да речем.
                  Просто файловете са много големи и най-вероятно нищо няма да излезе, а е репортажно видео и събитието няма как да се повтори, за да се заснеме отново.
                  Между другото опитите продължават, просто не снимам на въпросните карти (засега мога - имам други), така че приемам всякакви съвети, все още .
                  Още веднъж, благодаря на всички.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                    Колега, НЕ разчитай на Уиндоус да ти разпознае и подкара лесно повреден файл, ако и нещо дребно на му хареса ще изплюе грешка и ще те прати за зелен хайвер.

                    Ако НЕ си презаписал картите шанса да се възстановят е много близо до 100%, просто ако не можеш но данните са ти важни , потърси някой който с тия неща си вади хляба за да ти помогне, този можещия ще опита с разни софтуери после може да опита под линукс и т.н. има много начини, и не на последно място може да си спасил файловете но на Уиндоус да не му харесват и за това да не ги отваря, аз лично за това ползвам 2-3 опън сорт програмки и/или Линукс да си сверя часовника в такива случаи!

                    Аз бих писал Л.С. на Кристиян печеното прасе да помогне, той с това си вади хляба когато не пече прасета, сериозно, пиши му - ikristiqn мисля му е ника.
                    Последно редактирано от BatGeorgeone; 09-10-14, 11:20.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                      Ако си от София и можеш да направиш Image на картите бих ги погледнал. Не че и през нета не става ама 60гб ше ги точим един ден.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                        Не съм от София, а през нета наистина няма да стигне и ден.
                        Ще пробвам и тези варианти - не съм се отказал още.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                          Предложение и от мен GetDataBack. Не се отказвай толкова лесно де Ценна информация в по големи обеми понякога се вади и по няколко седмици... Закачаш на сървъра, пускаш софтуера и чакаш...

                          Както са казали и останалите стандартния формат не е нещо което не може да се възстанови, това в случай, че нищо не е записвано отгоре. В крайна сметка ако информацията ти е много важна, винаги може да се прати картата на някои които с това се занимава, просто гледай нищо да не записваш отгоре...
                          Последно редактирано от Glow; 09-10-14, 13:54.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                            http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

                            TestDisk и PhotoRec

                            ако си я форматирал на дали ще стане, но нищо не пречи да опиташ.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Колеги, помагайте! Изтрити файлове...

                              опитай със RescuePRo
                              www.lc-tech.com/rescuepro
                              работя със сандиск про и екстрем и вътре в кутийката има техен линк със безплатна активация за 1 година.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X