Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пребоядисване на Puch

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Пребоядисване на Puch

    Разгледай снимките преди боя на рамките на стъклата и виж че просто няма нужда от поправки,а ги демонтирах. Така и с лайсните.Ако имаше нужда нещата нямаше да ги оставя така.Не е имало проблем и затова ги оставих.

    Коментар


    • #47
      От: Пребоядисване на Puch

      Първоначално публикуван от dqdka Преглед на мнение
      Както съм писал в по-горните постове като цяло джипа няма абсолютно никакви забележки за това са и направени тези компромиси.Мислиш ли че ако е имало нужда след като съм стигнал до тук нямаше да го направя? Писал съм козметични поправки а отидох на цялостно.Пак казвам купето е супер запазено от всяка една гледна точка.Затова и така го направихме. А за лайсните който не е свалял на такъв джип не знае за какво става въпрос после при слагането.Просто нямаше нужда от толкова много заигравки.
      Лаисни и съм сваля и съм слагал...чак толкова голям проблем не е.За стоповете дето са на по 4-ри рапидки,пък въобще не ми се говори.
      Не всичко което се прави при боядисване,се прави щото има нужда,а просто щото така е технологично правилно.
      И кефа и компромисите са си твои,пак ти пожелавам много безаварийни километри.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #48
        От: Пребоядисване на Puch

        И след това ще го облепя с фолио безцветно което пази от надраскване на боята защото постоянно съм по гората.За това казвам че кеф цена няма а за стопове и лаисни като не е имало нужда много ясно че няма да се заигравам.Поздрави.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21362885_486953775004152_302482291_n.jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5765746

        Коментар


        • #49
          От: Пребоядисване на Puch

          Нуждата от свалянето ще установиш евентуално след около година (дано не съм прав, де). То верно, че и виждането за кеф е различно при всеки та оттам и цената му.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #50
            От: Пребоядисване на Puch

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Факт, просто г-то понеже е от немски каски гние трудно.
            Предпоставките за гниенето са едни и същи при всички . Просто немската ламарина е малко по дебела и има повече легиращи елементи . То на времето в такситата нищо не се сваляше брони ; фарове ; стопове ; мигачи ; лайсни ; дръжки се мажеха с грес . Защипваш по някой вестник на стъклата и пръскаш
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #51
              От: Пребоядисване на Puch

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_491569621209234.jpeg
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5767221

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X