Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 8th SERBIAN TROPHY

    http://youtu.be/bjHdJ1Gy_NU
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: 8th SERBIAN TROPHY

      Радо...
      Този видеоклип е частен.

      Съжаляваме за това.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: 8th SERBIAN TROPHY

        Ще изкажа и, аз моето скромно и неангажиращо мнение относно изминалото състезание.
        За трасето, каквото и да кажа е малко, мисля, че Влади /човека, който прави , най-хубавото трофи в БГ/ го е казал, не, че , ако беше по-широко в блатата, нямаше ги потопените борове под калта - нямаше да е по-интересно, но , който не му харесва да практикува ШАХ, ДАМА и др. по-интересни игри.
        Искам да поздравя всички Български екипажи, който влязоха в блатото, там беше според мен най-голямото изпитание в това състезание, въпреки, че всички станахме свидетели какво прави черният Дифендър вътре, влязохме и ние. Евала на Ети, за тактиката, просто той нямаше място в блатото, Аз бях един от хората , който го посъветваха да заобиколи блатото и да кара другите СС. Както каза Тони, нашият екипаж отиде да кара блатото и точно това направихме - преминахме го , въпреки техниката, с , която карахме.
        Ще помоля колегите, който снимаха там да качат повече снимки и клипове, а може и Близнаците да разкажат картинката вътре, за да се добие реална представа за случилото се там.
        Аз, лично , за пръв път карах нощен етап, в такава мъгла и благодарение на Навигатора стигнахме до където ни позволи техниката - чупихме задна полуоска, но финал по асфалт и след 30 мин. бяхме се ремонтирали след помощта на момчетата, който бяха с мен - Тони и Генчо.
        Вторият ден го започнахме добре, първото блато го взехме на "екс", след това на голямото падна доста дърпане, придружено с някой щети - изкривихме кормилната щанга, но , като се измъкнахме от блатото, благодарение на лебедката се ремонтирахме, продължихме по роуд бука и настигнахме Влади, който се беше качил на едни борове в сечище, изкарахме го и стигнахме до СС, вече по тъмно. Искам да вметна , че екстремите нямат нищо общо, като караш на осветление, просто нямаш реална преценка на ситуацията. Преминахме, като се включихме във времето и напред към 2СС, И ДО ТАМ . Просто тъмницата и липсата на разговорни помогна на лебедката да СЧУПИ ??? съединителя. Останахме в средата на екстрема, но с помощта на братя Ракич, бяхме извлечени и след това прибрани на ласо до хотела, гладни, мокри измръзнали и , аз без цигари, което беше най-големият ми проблем.
        Искам да благодаря на всички, който ни помагаха - Русия , Кайо , Ники и въобще на всички БЪЛГАРИ,задето постоянно ни окуражаваха .
        Преди всичко искам да кажа, че класирането ни се дължи на навигатора - Тони , голем си!!!
        Вярно, че имаше и пропуски в организацията, но ние не четеме правилници, отиваме , караме колкото можем и докъдето можем, забавляваме се и така, че на нас ни хареса и догодина пак, без значение в кой клас .

        Коментар


        • От: 8th SERBIAN TROPHY

          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
          Радо...
          Този видеоклип е частен.

          Съжаляваме за това.
          дано сега да е обществен
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X