Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампон шаси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампон шаси

    Здравейте колеги.След доста карана по горски и др.подобни пътища ,започна отпред в ляво да се появява метален шум.
    Сменях горен долен шарнир ,части по кормилната у-ба ,докато най накрая намерих виновника.А именно тампона м/у рамата и купето отпред в ляво.
    Сега питането ми е :как да го намеря ,не се и надявам да получа каталожен номер ,но все пак,а и смяната трудна ли е ?
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    От: Тампон шаси

    Привет, по спомен колегата scorpion1972 произвеждаше такива тампони вкл. и за фронтера КБ и за ДБ, потърси го и според мен ще ти свърши работа.

    Коментар


    • #3
      От: Тампон шаси

      Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
      Здравейте колеги.След доста карана по горски и др.подобни пътища ,започна отпред в ляво да се появява метален шум.
      Сменях горен долен шарнир ,части по кормилната у-ба ,докато най накрая намерих виновника.А именно тампона м/у рамата и купето отпред в ляво.
      Сега питането ми е :как да го намеря ,не се и надявам да получа каталожен номер ,но все пак,а и смяната трудна ли е ?
      Звънни на колегата isuzo има кординатите му и го помоли да ти прати един!Аз по рано така направих!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • #4
        От: Тампон шаси

        Ще търся по нататък някъкви направо за лифт от колегите.Сега просто го подмених с някакви комбинации от тампони и шайби временно.
        Последно редактирано от bay pres; 09-10-14, 08:39.
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X