Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нечовешки як клип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нечовешки як клип

    Евала!!!
    /Тия са луди /
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #17
      От: Нечовешки як клип

      Или всичко е подготвено до последния камък, или тоя си подритва здравето и живота, защото един камък да го подхлъзне (а там такива бол) ще се пребие. Прекалено рисково изпълнение.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #18
        От: Нечовешки як клип

        http://www.dannymacaskill.co.uk/

        Това момче е един от най-добрите карачи който съм виждал и прави едни от най-добрите филми! (гледайте и другите му творения, няма да съжалявате.
        А колелото на първият (последният му ) клип е Санта Круз - още в лодката се вижда, но сигурно и сдруги колела ще го направи, а аз и с това само качванията на гръб мога да повторя

        Коментар


        • #19
          Danny MacAskill е страшен!
          Незнам какво подритва, но ме съмнява да е чак толкова подготвено - има поне още 5-6 подобни филмчета и явно просто си е много добър
          Виж това е подготвено, но риска пак си е там:

          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-10-14, 16:41.
          'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

          Коментар


          • #20
            От: Нечовешки як клип

            Ето и една нова звезда - този път от по-централна Европа. Гони Дани Макаскил по петите, при все че летвата е доста висока... http://www.pinkbike.com/video/391818/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X