Обява

Свий
Няма добавени обяви.

37x12.5x17" на Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    ...
    но и с по-малко пари и по-голям мерак пак се случват нещата.
    Ми успех! Траян Траянов (мой съученик от техникума между другото) беше правил нещо из мостовете на Тойтата, ама не знам дали само с мерак. Иначе печелеше по състезанията де. Иво Върбанов пък последно със стоково Паджеро ходИ на състезание в Гърция. Тъкмо го регистрирахме, смени гумите и замина. Пак беше в началото на класирането! Това пък дет се вика само с мерак.
    Та така. Успех в начинанието!
    Съжалявам, ама съм Уекинко скептичен. Като в рекламата "само с ядене не става".
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #32
      От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

      Ако, освен публика, сме и агитка, може пък и да се случват нещата !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #33
        От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

        Може, ама до тук търсиме гоУеми гуми и нищо друго!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #34
          От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

          Докато беше в Станко, нищо не беше чупено. Единствено накладките бяха износвани бързо. Аз му счупих едното каре защото не знаех как да го карам. Свикнал съм на 2.8 дизела със всичката газ. На 3.5 трябва с по малко.
          Гумите са 37 на горепоказаните джанти, не опират никъде.
          Мостовете са оригиналните.
          I get High by going Down

          Коментар


          • #35
            От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

            Не опират защото джантите са - 44 а и калниците са малко поизрязани гумите бяха 37/12,5/15.Не знам Светльо дали е с тях още?
            Последно редактирано от vankata_fly; 24-09-14, 21:41.
            LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
            Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

            Коментар


            • #36
              От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

              Все пак,не забравяйте че,скорости,диференциали и полуоски на 3.5 бензин и 2.8 дизел са едни,а на 3.0 бензин и 2.5 дизел са по "кашкавалени".И разликата не е съвсем малка!
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #37
                От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                Все пак,не забравяйте ...!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #38
                  От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Все пак,не забравяйте че,скорости,диференциали и полуоски на 3.5 бензин и 2.8 дизел са едни,а на 3.0 бензин и 2.5 дизел са по "кашкавалени".И разликата не е съвсем малка!
                  Вальо , не знам кое стоково Паджеро пък било със 3.5 или 2.8 мотор със тия 37-ци , като го вкараш в гората и почнеш да го биеш няма всичко отдолу да стане на мармалад ... Може да го караш с тия гуми ама лекинко пред кафето или на някоя полянка да слагаш шишето от бира отдолу и да си правиш снимки ... освен това автора на темата вади едни страшни коне които хич не ми се връзват с екстремно горско каране и хард изпълнения ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #39
                    От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

                    Живко,точно тия коне не ми се връзват с тия гумета и "кашкавалените" чаркове на трилитровия мотор.Ванката от Павликени караше с 37-ци в гората,но само за разходка.
                    Ето го тук в действие.Не вярвам Ванката да се обиди,че пускам негови клипове.



                    Последно редактирано от Валентин Исаев; 25-09-14, 12:17.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • #40
                      От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

                      В инструкциите на лебедките за експлоатация изрично е отбелязано ,че не трябва да се ползва като въже,а да се ползва като лебедка!
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • #41
                        От: 37x12.5x17" на Паджеро 2

                        В Англия съм виждал Опел Фронтери и Паджерота с 35" и нагоре, виждал съм повече от едно тоест има ги, в Исландия дори на тук много оплюваните Муссо или Корандо не помня съм виждал 37" гуми и то не само за пред кафето, дори шефа ми имаше такова с такива гуми.

                        Миро от форума има Самурайче с 35" мисля а всеки знае колко са му големи на самика мостовете и чарковете.

                        За можене сигурно може щом хората го правят, подробност е обаче колко струва, колко е надежно и колко много внимание и опит иска при каране особено извън асвалта.
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X