Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един много - много елементарен въпрос!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Един много - много елементарен въпрос!

    Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
    Здравей, аз бих заложил на jk - дизела е доста сполучлив за разлика от по-старите VM мотори
    И ще върти 38-39-ки?

    Не баламосвайте човека - при такова надграждане за да стане читаво от оригинала ще остане само част от купето и рамата. Иначе или ще е куц кон, или ще се троши постоянно, докато смени всичко едно по едно. Само дето подозирам че цената хич няма да му хареса. Съмнява ме дори патролски мост да издържи 38-39, с хубав мотор и бавни дифове.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Един много - много елементарен въпрос!

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      И ще върти 38-39-ки?
      Защо да не ги върти?Имаме си пример във форума с 39,5' и оригиналният 2,8 VM. 200 коня се постигат съвсем спокойно от този мотор, а този на Елиан е по-назобен и 200 ги е подминал, но в момента не мога да си спомня точните параметри, а и не ги намирам(по спомен- над 500 Nm въртящ момент).

      За това, че базовата машина ще претърпи доста промени мисля че е ясно, а и цената е непреодолим фактор.
      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

      Коментар


      • #18
        От: Един много - много елементарен въпрос!

        Имаме примери за JK дизел с гумета 39.5.Доста прилично си дърпа.
        ......заедно сме писали....
        Jeep cherokee XJ 4L,6.5 inch long arm lift,33/12.5/15

        Коментар


        • #19
          От: Един много - много елементарен въпрос!

          Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
          За това, че базовата машина ще претърпи доста промени мисля че е ясно, а и цената е непреодолим фактор.
          Тия доста промени отиват на около +100 000$.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #20
            От: Един много - много елементарен въпрос!

            Има един стар виц.
            Бой с кучета. Кой докарал доберман, кой бултериер, кой нещо друго. Само един пи си седи кротко в ъгъла с някакъв дръглив зеленикав дакел. И всички му се смеят: ха, къ'ье си ръгнал с тая мишка бе, алоу.....
            Обаче по някое време нашия пуска дакела и след десет секунди всички останали кучета са натръшкани. Гробна тишина. По едно време някакъв пита:
            - Ей, пич, на ти 5000лева, продай ми го тоя дакел!
            - Нема да стане! Аз само за крокодила дадох толкова и после още 10000 за пластична операция...

            Та мисълта ми е: задължително ли е да се тръгва от малко към голямо? Това, че JK може да поеме неограничено количество стероиди - ясно, вече е доказано.
            А ако на един Мог (примерно) му се лепне какво да е по-комфортно купе? 41" си ги носи без дертове, всичко си му е сметнато, а и щом не се иска да бяга с повече от 100...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #21
              От: Един много - много елементарен въпрос!

              За това ли става дума?

              Или става дума за нещо такова: http://hammer-pc.narod.ru/auto/exotic/maximog.html
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #22
                От: Един много - много елементарен въпрос!

                Ето темата на Елиан. Само за ориентир де. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=89345
                С една дума СКЪПО.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #23
                  От: Един много - много елементарен въпрос!

                  Според мен патрула не е лош вариянт ,но до 35-ци и чипосан.Лесно се вдига.Почти всички детайли са здрави освен двигателя,но след 2004 е ок.Другия вариянт е Вранглер ,но до 35-ци.Двигател 3,8 е добър и икономичен избор,но мостовете са много крехки след 35-ци

                  Коментар


                  • #24
                    От: Един много - много елементарен въпрос!

                    Решихме дилемата, очаквайте включване, ще бъде интересно

                    Коментар


                    • #25
                      От: Един много - много елементарен въпрос!

                      Ади де давай включване.Че всички чакат да видят.Ще следя с интерес ,а на теб успех.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Един много - много елементарен въпрос!

                        Четох темата няколко пъти и елементарен въпрос не видях ! Дано отговора е по-еднозначен !

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X