Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

    Мисля да сляза от джипа и да го продам - нямам време за кални разходки, за риба ходя за по 1 ден и сравнително на достъпни места. Но затова пък си имам домашен любимец. Новият член на семейството е порода немски дог, макар и женски ще си е доста едро кученце и за него си трябва ред седалки. Ние сме 4-членно семейство, с кучето 5... и си трябва простор и комфорт за по-дълъг път.
    Колебая се при избора на новото семейно возило. Ето изискванията:
    - 4х4
    - Автоматик за предпочитане
    - Климатроник
    - Ако е американец, предпочитам бензин/газ - не ща италиански дизел
    - 3 реда седалки, третия ред да се сгъва и мести напред назад.
    - всичко останали екстри са добре дошли.
    - да може да стига до язовир при сравнително среден по трудност черен път (не ме хапете колко точно, да кажем повече от лека кола и по-малко от гранда ми) и да се държи добре на сняг - примерно 30 см неутъпкан.
    Джип или ван няма значение.
    Цена ориентировъчна около 10к лв.
    Не търся бегачка с голям мотор, търся добра возия и примерно 120 на магистралата да си ги държи.

    Попаднах на интересен автомобил Ssangyong Rodius. На снимки комфорта в салона е добре, като характеристики е повече от задоволителен. Но пък отзиви нещо не намирам за този модел.
    Чакам препоръки, най-вече от хора возили голямо семейство с багаж и куче.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

  • #2
    От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

    Колега, защо не се замислиш за Mazda 5, 2006 вървят около твоя бюджет.

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      ..... Но затова пък си имам домашен любимец. Новият член на семейството е порода немски дог, макар и женски ще си е доста едро кученце и за него си трябва ред седалки.
      Щом ще се "хваща" на цял ред седалки , уточни дали с един или два обезопасителни колани ще се закопчава ?
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Щом ще се "хваща" на цял ред седалки , уточни дали с един или два обезопасителни колани ще се закопчава ?
        Това изобщо не ми е минавало през у ма до този момент...?!? знам ли, може би ще трябва да му измисля някаква мрежа, знам че слагат в багажниците за кучета. Ето и това може да ме посъветвате. Очаква се, когато порасне, кучето да е около 70-80 см високо и 70-80 килца.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

          Що не си го возиш в багажника на гранда, а багажа в куфар на тавана. Така за 500лв ще си решиш проблема, вместо за 10к.
          И вземи си вдигни телефона.

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

            Куфар не става, като тръгна на палатка и ще го оставя в гората. На гранда и ремарке мога да му измисля, но все си мисля, че на дзверовете (децата и кучето) ще им е по-приятно да пътуват ако общуват и им е комфортно.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

              Кучето не го мисли, както го свикнеш, така ще кара.
              Но ти си знаеш.
              Гледай Мицубиши Спейсгиър, предполагам ще ти хареса.

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                Chevi TAHOE, Lincoln Navigator, Escalate.....другото всичко ще е като Гранда.

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                  Навигатора го заглеждам от доста време, но пък ме притеснява как жена ми ще кара във Варна , такова голямо добиче. Тук е тесничко, места за паркиране няма много...
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                    Колегата ти подхвърли за Митсубиши Делика ( Спейс гиър ) , за съжаление луксозните им варианти са с десен волан. А относно кучето, и двете ми "кучки" обожаваха да пътуват, но все с глава през прозореца замисли се да имат вариант за това . Моите като станеха към 65 килца и доктора почваше да ми се кара , че съм ги угоил, ама все пак бяха от Италианския развъдни, дето ужким били по-лекички , ако твоя Дог е от Руските развъдници .. може и да наближава 70-те.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                      Рено Еспас, лично проверено с 2 деца, жена и куче на Балкан трофи в Родопите, даже цяла артелна беше станал Еспаса първия ден, че Златко имаше рожден ден и ми натовариха всичкото ядене и пиене, което возеха в 4 уазки.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                        Колегата ти подхвърли за Митсубиши Делика ( Спейс гиър ) , за съжаление луксозните им варианти са с десен волан. А относно кучето, и двете ми "кучки" обожаваха да пътуват, но все с глава през прозореца замисли се да имат вариант за това . Моите като станеха към 65 килца и доктора почваше да ми се кара , че съм ги угоил, ама все пак бяха от Италианския развъдни, дето ужким били по-лекички , ако твоя Дог е от Руските развъдници .. може и да наближава 70-те.
                        Моята е от Словакия, майка му и баща му са доста едри. Сега няма 4 месеца и е вече почти 25 кг. Знам, че обича да гледа от прозореца, на дълъг път обаче няма как да карам на отворен джам и да ми кънти вятъра в главата. В града е лесно
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                          Крайслер (гранд/или обикновен) Вояджер 3.3 4х4, намират се като моя, намират се и следващата генерация. За въпроси звънкай.
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                            В крайслера, като сложа бутилка, няма да има място за багаж. Пък като пътуваме слагаме 3 куфара вътре - 2 големи и един среден.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте ми 4х4 с три реда седалки и място за багаж.

                              ФВ Транспортер Синкро покрива изискванията, автоматик не съм срещал, но не може да няма. Успех в избора!
                              Животът е харизан кон според мен...

                              Теди

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X