Обява

Свий
Няма добавени обяви.

volvo amazon

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • volvo amazon

    Напоследък ми мина дрифт мерка ... не изцяло... и съм се насочил към нещо по- класическо. Това волво има излъчване ,е поне за мен. Заглеждам последните 2 години от производство-сиреч 69-70,понеже е с B20 мотор и с овърдрайв, а и малко по - нови ламарини. Освен това е с дискови спирачки от пред, и с двукръгова система, а също пръта на управлението при евентуален челен удар не ти се набива в гръдния кош-не е маловажно все пак!Знам , че из Бг не е много популярен. Доста интересна машинка, според мен.
    Наистина ще се радвам на компетентни отзиви.
    Май на амазон се дължи рекорда за пробег без ремонт на мотора?

  • #2
    От: volvo amazon

    Еее ти па се намери сега да я пуснеш таз тема...
    Момчешката ми мечта беше това. Преди сума време имаше едно много готино тъмно червено с поизгорял лак в Красна Поляна. Оказа се че е на някакъв чичо - май бивш месар. Така си седеше без да се кара и колко го клатих тоя да ми го продаде не е истина. Тъкмо се бях отказал и го видях след месец в други ръце. Май точно го бях навил тоя бухал да го даде и той да го продаде на първия срещнат. Колко псувни по негов адрес отнесе ... Бях се разболял направо.
    След това имаше едно друго тъмно сиво - един пич се мотаеше с него по центъра на София и уж много го пазил ма го направи на овча пи#ка за кратко. Та от тогава ми прегоря, че такава кола няма да имам ...
    Пожелавам успех в търсенето и намирането на читав екземпляр.

    Коментар


    • #3
      От: volvo amazon

      Единият дето заглеждах докато се натуткам го продадоха за около 1200 евро. Продаваше се от август, но за 1650е.
      Здраве да е..

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X