Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито на никонаджиите - D750

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Честито на никонаджиите - D750

    Амииии, нали знаеш, за киселото грозде , ама, ако Д810 е много по - добър от 750, мога да се понапъна, просто не виждам нужда от тези 36МП и 2 хилки отгоре, ама в случая, не са определящи...
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #17
      От: Честито на никонаджиите - D750

      Евентуални биха ти били нужни при пилчарство и подобни. В режим кроп 8хх-ките хем ти вадят прекрасна картина (май си имаше режим DX и още един кроп между 36 и DX), хем в окуляра виждаш цялата картина.

      Демек при спортна, пилчарска и прочее фотография виждаш цялата картина в окуляра което ти позволява да следиш обекта без да го изпуснеш (ако обекта ти пълни целия окуляр и бяга - изпускаш го много лесно и после иди го гони) понеже е дребен в средата, хем апарата снима само кроп част от това което покрива окуляра, в центъра. Това би следвало да е много дивна опция, на мен определено би ми вършило работа.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        От: Честито на никонаджиите - D750

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Евентуални биха ти били нужни при пилчарство и подобни. В режим кроп 8хх-ките хем ти вадят прекрасна картина (май си имаше режим DX и още един кроп между 36 и DX), хем в окуляра виждаш цялата картина.

        Демек при спортна, пилчарска и прочее фотография виждаш цялата картина в окуляра което ти позволява да следиш обекта без да го изпуснеш (ако обекта ти пълни целия окуляр и бяга - изпускаш го много лесно и после иди го гони) понеже е дребен в средата, хем апарата снима само кроп част от това което покрива окуляра, в центъра. Това би следвало да е много дивна опция, на мен определено би ми вършило работа.
        Потвърждавам.Единствено фокусните точки си остават по местата.

        Практически 810 е фейслифт на 800 и не би трябвало да има дефекти.
        36 МП са максимума ,който не е задължително да се използва .На него снимам само пеизажи и архитектура ,които после ще се използват при печат на големи размери.
        Всичко зависи какво търсиш от конкретната снимка.
        Последно редактирано от Георги Крумов; 18-10-14, 07:34.

        Коментар


        • #19
          От: Честито на никонаджиите - D750

          Някой вече да се е здобил с въпросното тяло и да има някакви впечатления, оплаквания или темподобни? Защото мисля да се мятам на една 750тка
          Последно редактирано от ivodianov1992; 29-11-14, 17:16.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X