Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Наистина е необмислено. Трябва да някой да уведоми организаторите на Дакар и други подобни състезания за тази недомислица.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #17
      От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

      Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
      Малко е необмислено , АТВ и пътна книга ,ролка , вече съм го минал този експеримент , и не става!
      Гледам, че си от Варна и сигурно познаваш Боевски. Обади му се да ти обясни, че става!
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • #18
        От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

        ATV и Мото са в рали-рейд класа, там ще се кара по пътна книга/ролка.
        Жалко......... ,а на нас ни се караше!!!

        Коментар


        • #19
          От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

          Здравейте приятели на офроуда , неприятно ми е да го обявя , но поради само две официално подадени заявки / до днес /за участие в клас ТРОФИ тази година
          РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 , ще се проведе само в категория Рали рейд. Цялото внимание на орга тима , от днес до началото на състезанието ще е насочено
          за по добрата организация в Рали рейд категорията.

          Коментар


          • #20
            От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

            Малко е необмислено , АТВ и пътна книга ,ролка , вече съм го минал този експеримент , и не става!
            Ами ако има по добър формат от световноприетият моля сподели го...
            ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

            Коментар


            • #21
              От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

              Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
              Малко е необмислено , АТВ и пътна книга ,ролка , вече съм го минал този експеримент , и не става!
              Не става!!! Малее .!.!

              Коментар


              • #22
                От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                Първоначално публикуван от Златан Златев Преглед на мнение
                Здравейте приятели на офроуда , неприятно ми е да го обявя , но поради само две официално подадени заявки / до днес /за участие в клас ТРОФИ тази година
                РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 , ще се проведе само в категория Рали рейд. Цялото внимание на орга тима , от днес до началото на състезанието ще е насочено
                за по добрата организация в Рали рейд категорията.
                Дали не прибързваш? Те и за Ст.загора не бяха записани, а виж накрая колко участника имаше.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #23
                  От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Дали не прибързваш? Те и за Ст.загора не бяха записани, а виж накрая колко участника имаше.
                  Ако не бях уговорил гърците да карат щяха да имат само 4 екипажа в клас Експерт , с тях бяха общо 6 ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • #24
                    От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Ако не бях уговорил гърците да карат щяха да имат само 4 екипажа в клас Експерт , с тях бяха общо 6 ...
                    Ами уговори ги и за Добрич, аз ще помагам за брифинга

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Дали не прибързваш? Те и за Ст.загора не бяха записани, а виж накрая колко участника имаше.
                    Време е състезателите да се научат навреме да си подават заявките, най-малкото, че показва отношение към състезанието...и организатора !

                    Коментар


                    • #25
                      От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Дали не прибързваш? Те и за Ст.загора не бяха записани, а виж накрая колко участника имаше.
                      Злати не прибързва, Тарга. Състезателите са закъснели. Всеки, който е организирал или помагал в организацията на състезание, знае колко труд, нерви, кинти и време се губи, да не добавяме и неминуемите ремонти по джиповете които трасират . И ако се окаже, че си го правил за този дето клати дърветата и ти няма да си никак хепи.
                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Време е състезателите да се научат навреме да си подават заявките, най-малкото, че показва отношение към състезанието...и организатора !
                      Дойде време да съм на едно мнение с Христов, но определено е много прав. Как могат чужденците да си подават заявките навреме, а ние до последния ден да не знаем дали колата ще е готова за "вчера" и ще можем ли да караме "утре".
                      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                      Коментар


                      • #26
                        От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                        И сте прави и не сте.
                        Наистина състезателите чакат последната секунда и неуважението към организатора е факт. Но организатора трябва да направи реклама на състезанието по най добрия начин и да убеди участниците защо трябва да участват имено там.
                        Как искате да има трофи състезание , я ми кажете какво е заглавието на състезанието в Добрич?. Ами аз очаквам Трофито да е като Рали. Снимки от трасето са само от аграрни полета и никакъв елемент на Трофи. Забелязал съм че участниците се надъхват от предстартовия списък , който иска да надъха другите пуска подобен актуализиращ се такъв.(някой не желаят но това си е политика) Мога да пиша още неща ама няма смисъл да се хабя.
                        Приятно състезание на участващите, аз дори като зрител губя интерес.
                        P.s. Организатора дава един месец за записване и обикновенно този срок изтича една седмица преди състезанието. Говорили сме и за явяването на брифингите и на техническите прегледи няма смисъл да се повтаряме.

                        В конкретния случай и организатор и участници провалят състезанието еднакво с поведението си. Няма сърдити.
                        Последно редактирано от banjo; 11-10-14, 01:20.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #27
                          От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                          Какъв вид реклама трябва да направим за да убедим участниците да дойдат и да се състезават? Да пуснем репортаж по някоя национална телевизия, да пускаме писма до всеки един от ЕВЕНТУАЛНИТЕ състезатели или да идваме на крака да се молим, много си мислихме дали да не ходим предизборно с политическите партии на митинги и да говорим на хората за състезанието?????
                          Заглавието на състезанието не е преобладаващ фактор за това, че няма участници. Мога да дам за пример "Загора Трофи" ето ти име което подчертава чрез "Трофи" какъв ще е класът и "Загора" в коя местност ще се проведе, която е идеална за Трофи. Но за съжаление и там състезателите бяха в скромен състав(говоря за Екстремният клас). Пуснатите снимки във форума са от трасетата на Рали рейд, да така е! В социалните мрежи/фей...ук/, АСК Добрич има страница в която има снимки на трасатата: Трофи и Рали рейд.
                          Предстартов списък няма защото подали заявки точно за Трофи няма/освен две/........ защо състезателите които ще карат в Рали рейд не ги интересува стартов списък, кой с какво или с кого ще кара. Те идват и се състезават!

                          Заради това тази година Трофи няма да се проведе. Имаме трасета, готови, направени които са много добри но остават за 2015г.
                          TT-Tuning Team
                          АСК Добрич

                          Коментар


                          • #28
                            От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                            Личностния подход е добър вариант. Искаш да ми кажеш че в Л. Каравелово събрахме повече участници от Добрич а са на 20 км едно от друго?. Знам ли , явно сме по-добри в привличането на участници.
                            При вас се получава същото като Варна 2008 или 2009 - четирима в Трофито или при вас в Добрич четирима във формата "Изгубени". СЛАБА РЕКЛАМА ти казвам, или просто вие сте свикнали повече в карането покрай поясите и наблягате повече там.
                            Да те питам ,къде сте писали колко е дълго Трофито, какво да очакваме като участници, лебедки ще има ли, стартовия списък, програма, вид трасе , стартов списък места за публиката и др. За какво са ти модераторските ти права по темата като неможеш да пуснеш дори един списък който да актуализираш. В Л.Каравелово постояно поствахме аз и Владо новите записани а нямахме такива права и трупахме излишни постове.
                            Истината е някъде там.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                              Как може да ми сравняваш "състезанието" в Любен Каравелово с нашето...... И ние да пуснем стартова такса от 10лв и да не се изискват клетки ще дойдат много, но не ни е това целта да събираме всеки джип който не отговаря на мерките за безопасност и да го мислим по трасето. Силно се надявам догодина да организираш Любен Каравелово в тридневен/двудневен формат да се занимаваш с настаняване, сервизен парк и другите "дребни" нещица които са необходими за едно истинско състезание. Пълна информация има в сайта на клуба, да пропуск е че не съм копирал всичката информация от сайта във форума, което не е нужно!
                              Не виждам някой който ще кара да отправя въпроси за програма, дължина на трасета, дали ще опъва лебедки и т.н., явно са влезнали в сайта и са прочели. Места за публиката ще оповестим два дни преди първият състезателен ден.
                              Ако желаеш да те направят модератор на тази тема, за да тръгне състезанието по вода?
                              Истината не е около теб!
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • #30
                                От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                                Колкото и примери да ти давам виждам че четеш между редовете.
                                Честито ви състезание.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X