Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Познавате ли такъв тенекеджия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Познавате ли такъв тенекеджия

    https://www.youtube.com/watch?v=7CgigL1610Y.
    След като на калника ми падна клон от дървото, под кето бях спрял издирвам човек който умее нещата показани в клипа. Ще съм благодарен за информация на лично.

  • #2
    От: Познавате ли такъв тенекеджия

    Колега след удара с крак (маратонка) майстора започва веднага да го изправя,ако мине време 1ден нещата се променят драстично.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #3
      От: Познавате ли такъв тенекеджия

      Хамериканците с удивление и възхищение откриват един, разпространен в арабския свят и пост-съветското пространство откакто има автомобили, занаят - автотенекеджийството. ВСЕКИ читав БГ-тенекеджия може да направи това. Именно без да демонтира калника, както се правеше едно време, когато на соц-возилата калниците бяха на заварки.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Познавате ли такъв тенекеджия

        Mомчета, май ви убягва малката подробност - без пребоядисване​ ! За колегата да добавя - има такива тенекеджии, но няма да ти хареса цената за услугата.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Познавате ли такъв тенекеджия

          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
          Mомчета, май ви убягва малката подробност - без пребоядисване​ ! За колегата да добавя - има такива тенекеджии, но няма да ти хареса цената за услугата.
          Именно - без сваляне, нагряване и боядисване. "Честните"...ъ-ъ-ъ-ъ... много условно казано... тенекеджии ще вземат колата и ще я поправят по същия начин. "Масовите" тенекеджии ще излъжат, че трябва демонтаж на калника, оксижен, кит, грунд, правене на боя по каталог, изпичане, н`ам-си-к`во си и... ще я оправят без да свалят калника, като приберат парите за посочените екстри. Познавах един тенекеджия от първия вид, ама остаря много и вече не работи. Оправял ми е "демонстрационно" за 5 минути вдлъбнатина пред блока, за която ми поискаха (предложиха да ми продадат) нов калник, боядисване и т.н. На клипа нито виждаме специални сръчности и умения, нито някакви инструменти, които да ги няма при всеки професионален тенекеджия (не някой който се е обявил за такъв или тепърва е решил да се учи).
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Познавате ли такъв тенекеджия

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Mомчета, май ви убягва малката подробност - без пребоядисване​ ! За колегата да добавя - има такива тенекеджии, но няма да ти хареса цената за услугата.
            Не ни убягва, просто сме дърти и ни мързи.
            Младите да се гърчат. Технологията е описана в книгите от преди 1950г.
            В нета я няма.

            Коментар


            • #7
              От: Познавате ли такъв тенекеджия

              Готов съм да почерпя последните трима,изказали се по темата .Ако ме заведат да видя с очите си,как аджеба се изправя гънка от която боята се напуква...Даже ще експериментирам с моята кола...

              Коментар


              • #8
                От: Познавате ли такъв тенекеджия

                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                Готов съм да почерпя последните трима,изказали се по темата .Ако ме заведат да видя с очите си,как аджеба се изправя гънка от която боята се напуква...Даже ще експериментирам с моята кола...
                Казах, че познавах един такъв тенекеджия, който вече не работи. Синът ми се грижи да джаска колите, но как ги оправят в доверения сервиз на каското, не мога да гледам (не пускат вътре). Не видях на клипа да се е напукала боята, но явно ти повече ги разбираш нещата. Значи това на клипа в "тубата" е нещо нечувано и невиждано ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Познавате ли такъв тенекеджия

                  Виждал съм и Астор да си маха главата...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Познавате ли такъв тенекеджия

                    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                    Виждал съм и Астор да си маха главата...
                    Това на клипчето е измама, така ли ?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Познавате ли такъв тенекеджия

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Това на клипчето е измама, така ли ?
                      Така.Да...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Познавате ли такъв тенекеджия

                        Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                        Така.Да...
                        Този също е някакъв МистЕр Сенко ? Ти на колко си години и тенекеджия виждал ли си изобщо или знаеш само "фъргаш и сменяш" ?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Познавате ли такъв тенекеджия

                          Навремето имаше такъв майстор на ул. Народен певец или Народно хоро беше, вече не помня. Ремонтираше колите на ЦК и на УБО. За него казваха, че от тенекия може и човек да направи, само дето не говори ...
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Познавате ли такъв тенекеджия

                            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                            Готов съм да почерпя последните трима,изказали се по темата .Ако ме заведат да видя с очите си,как аджеба се изправя гънка от която боята се напуква...Даже ще експериментирам с моята кола...
                            Аз ще ти вляза партия на почерпката.
                            То ако ставаше така, дали аджеба ще си купуваме пистолети за боядисване за по 700-800 лева и куп други аксесоари, а нямаше да ги лопаме с тези вълшебни чукчета на тротоара, или пък на паркинга пред магазина, докато клиента пазарува. То и комшията си купи магнитни наколенки на д-р Ливайн, ама още не го виждам да тича навън с децата...
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #15
                              От: Познавате ли такъв тенекеджия

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              Аз ще ти вляза партия на почерпката.
                              То ако ставаше така, дали аджеба ще си купуваме пистолети за боядисване за по 700-800 лева и куп други аксесоари, а нямаше да ги лопаме с тези вълшебни чукчета на тротоара...
                              Абе, мльъдйежи, става дума за конкретно показаните вдлъбнатини на двата клипа ?! Вие тенекеджиЙ ли рАбутите ? Как бихте поправили вдлъбнатините на пуснатия от автора на темата клип и от този, пуснат от мен ?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X