Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

    От заглавието е видно каква е идеята.
    Тъй като бул..ат за пореден път са вдигнали цената поради незнайна за мен причина и вече отивам на 40лв е време да помисля какви алтернативи имам.Става дума за София и по точно за квартал Враждебна където избор от кабелни оператори почти няма,а и не само кабелни де.
    Ще ми се да комбинирам телевизия и интернет като услуга от един и същ оператор за да догоня по-добра цена пък надявам се и качество.
    Бул..ат имат навика да хващат гората при първата гръмотевица и това много ме дразни.
    Другото което ме дразни е максимума от 4 телевизора на един приемник.Не за друго ами защото искам да включа 6.
    За целта трябва втора чиния и нови 30+ лева само за телевизия и отделно 20 лева за интернет което някак не ми се вижда приемливо вече.
    Вярно харесвам Хоби Тв и май само нея гледам,но на тази цена ще ме загубят като клиент.
    Та да споделя аз какви алтернативи виждам.Говорим за ТВ+НЕТ.
    Мобилните ни оператори имат цифрова и нет,има мисля и вариант за Близу.И то май това е.
    Друго не знам дали има покритие тук.Не знам и как са същите тия като качество и цена на предлаганите услуги в момента.
    Вие се надявам да кажете кое става и кое не.
    Важно ми на първо време да мога поне 4 телевизора да пусна,но си трябва да станат 6.
    Нета към пакета да е поне 50мегабита,че като знам скоростите им едва ли наистина ще е толкова.
    Та давайте идеи и казвай кой,защо и за колко?
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

    Аз съм на бул.ат и съм доволен въпреки неприятната изненада да вдигат с по левче услугите си и с нета ми е почти 40 лв... Сестра ми ползва тв услугите на вив..ом и е много доволна, въпреки че не харесвам политиката на Вив..ом .... Според мен щом касае 6 телевизора да захранвате, най-добре е ако някой ви предоставя IPTV цифрова телевизия или местната ви кабеларка на вашия район Враждебна, какво предлага като качество.... Проблема Ви е най-вече че искате да захранвате цели 6 телевизора а това си е скъпо ако не е по кабеларка с обикновен сигнал...

    Коментар


    • #3
      От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

      Ако има покритие при теб нет1.
      Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

      - Ясен

      Коментар


      • #4
        От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

        Сменил съм ги почти всички...Един дол дренки. Сега съм на бул...ком. Едвам ме включиха . Чакане,молби...добре,че се запознах с едни техници на гьола в Суходол,та свършиха работа.БТК... ужаст...Съпорт никакъв,само в работно време,още живеят в комунизма. Близоооо....искаха да ме врътнат след изтичането на договора, едвам се откачих...та така...
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #5
          От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

          аз съм на Близу от 9-10 години , преди бяха Евроком това ми беше единствената възможност за Нет тогава. Доволен съм

          Коментар


          • #6
            От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

            Каквото и да избереш,все ще имаш повод да се ядосваш.Гледай поне да е без заробващ договор.
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

            Коментар


            • #7
              От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

              1.Ако може да бъде без договор.Плащаш -гледаш,не плащаш -не гледаш!
              2.По-малките доставчици имат по-добро обслужване.
              3.Ако съпортът им е с национален телефон за заявка- бягай далече.Офисната кифла сът сигурност ще сбърка , я града,а улицата , я входа.
              4.Нетът и ТВ-то -от различен доставчик -диверсификация.Ако ти резнат ТВ-то за неплащане,ще имаш поне нет и обратно.
              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
              Пламен Златарев 0888 66 03 18

              Коментар


              • #8
                От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                Съгласен с последният пост.Договорите изтичат скоро затова и искам да ги сменям.Основата е цената както и това,че за още 2 телевизора ще се наложи да плащам общо към 100лв за ТВ+НЕТ.От нета съм доволен ей сега звънях,че имах съмнения дали ми умира рутера и след 5 минути се свързах с оператор и направихме нужното да разберем къде е проблема.Да ама фирмата им няма телевизия.И от там греда със пакетните цени.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                  -Ало, Бул..ат ли е?
                  -Не, Близу е.
                  -Ааа и на вас да ви е@@ м@@@та!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                    Това,че е така така е ама то като няма риба и рака е жаба та трябва да се избира по-малкото зло.
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                      Първоначално публикуван от evelinster Преглед на мнение
                      Ако има покритие при теб нет1.
                      Допускам че има разлика в качеството на услугите в различните квартали, и нямам наблюдения за цитирания, но когато им бях клиент, в друг квартал, последната година, преди да се "разведем", не бях от доволните.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                        Net 1, има вариант без договор, не спират ТВ-то ако не си платил, само нета. Имаш възможност да навържеш найсе телевизора и още толкова компа.
                        Имам и карта - покана за 1 месец гратис, някой ако иска да свирка.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                          Аз пък Нет 1 ги смених с облекчение. По-лош нет трудно се намира. Мегалан - М-тел е препоръката от мен. Оптика да дома.
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Аз пък Нет 1 ги смених с облекчение. По-лош нет трудно се намира. ...
                            Аз пък нямам оплаквания. Нито от нет-а, нито от телевизията.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на телевизионен оператор.Кой,защо и за колко?

                              Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                              Аз пък Нет 1 ги смених с облекчение. По-лош нет трудно се намира. Мегалан - М-тел е препоръката от мен. Оптика да дома.
                              Бях точно на тях, такива настройки ти правят на рутера, че сигнала от съседния вход е по-силен от твоя собствен.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X