Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фейсбук и "В памет на..."

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Фейсбук и "В памет на..."

    А аз като човек който не употребява реклами, мога да кажа, че и във фейсбук нямаш шанс да ми рекламираш каквото и да било. Пък тя рекламата му нека си работи...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #17
      От: Фейсбук и "В памет на..."

      СПАМ
      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
      А аз като човек който не употребява реклами. ......
      Е точно там е работата, че такива като вас/мен са малко и по различни причини стават все по малко (и аз се опитвам да не употребявам реклами).
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Начин има. Желание - май не.

      ...пък и лично не виждам каква е драмата. Конкретния повод за тая тема е ясно защо, и съм съгласен че е неуместно. Ама на останалите места - имам профил в тефтера, влизам в него веднъж на 2-3 седмици инцидентно, и толкоз. Нито ми пречи, нито ме натоварва с нещо. Просто ми се губи каква е причината за всичкото роптане по адрес на "Суратя", при положение че никой никого не задължава да го ползва, ако не иска.
      Напълно подкрепям

      Аз нямам личен профил "там", но "поддържам" профил на който показвам интересни (според мен) неща които съм проектирал и издизайнезирал (като хоби в свободното ми време). И ми е приятно като някой ги "лайкне".

      Коментар


      • #18
        От: Фейсбук и "В памет на..."

        Не вдявам как на някой му пречи нещо, което може да ползва само и единствено ако иска. Балканския задръстеняк открай време пълни гащите от всичко малко по-различно от филия с мас и гроздова. Жал ми е за децата ви.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #19
          От: Фейсбук и "В памет на..."

          Проблемата нье е у сураттефтерот сам по себе си - кой иска ползва - ама да имаш бутон харесай преди останалите над тема за нечия смърт е как да кажа, ако не друго то поне извратено.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Фейсбук и "В памет на..."

            Предполагам софтуера на форума автоматично го слага където си ще.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #21
              От: Фейсбук и "В памет на..."

              Ами не, не е автоматично
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Фейсбук и "В памет на..."

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Ами не, не е автоматично
                Сигурен ли си?

                Цитат от наръчника на vBulletin:

                Like Button - Threads
                Enabling this option will make a "Like" button appear on all threads. Users will then be able to "Like" individual threads. Note: users do not have to have Facebook linked accounts to use this feature.
                Т.е. като активираш опцията, бутонът "Like" ще се появява на ВСИЧКИ теми.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Фейсбук и "В памет на..."

                  Напълно.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Фейсбук и "В памет на..."

                    Упоритото писане в подобни несъстоятелни теми е предмет на множество изследвания... Понеже разделът за медицина е друг, тази тема затварям с поредното напомняне: Техническият екип знае, когато може ще оправи проблема..., продължаващото настояване, няма да направи процеса по-бърз или ефективен...
                    VPetrov.photography

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X