Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се производител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се производител

    Здравейте, имам запитване за този детайл къде може да се изработи в голямо количество с договор направо с немската фирма възложител
    Това е "изделието" една ламаринка с размери: обща дължина в разгънат вид 70мм, широка 18мм и дебела измерено грубо 1мм към нея през дупчица минава една тел дълга 380мм и тя е залепена или някак заварена за детайла,тегло около 12 грама .Тази „скоба“ се използва във строителството за нея се закрепва керемидата на покривите в Германия – може би някаква неръждавейка ,една фирма от Варна изказа предложение че е някаква пружинна стомана … не ми е известен състава какъв е с точност нито на възложителя е известно, в случая се търси явно по-добра цена с приемливо качество.
    Ако някой прояви интерес мога да дам контакти с мой близък в Германия за подробности,начини на плащане и.т.н.На ЛС мога дам информация какви бройки месечно се търсят и на каква приблизителна цена
    Разполагам с мостра която мога да изпратя по куриер при необходимост.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4513.jpg
Прегледи:2
Размер:85.7 КБ
ID:6066363Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4512.jpg
Прегледи:2
Размер:71.5 КБ
ID:6066364Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4511.jpg
Прегледи:2
Размер:76.6 КБ
ID:6066365Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4510.jpg
Прегледи:2
Размер:121.7 КБ
ID:6066366Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4509.jpg
Прегледи:2
Размер:135.0 КБ
ID:6066367Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4508.jpg
Прегледи:2
Размер:141.5 КБ
ID:6066368Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4507.jpg
Прегледи:2
Размер:114.5 КБ
ID:6066369Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4506.jpg
Прегледи:2
Размер:82.3 КБ
ID:6066370Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4505.jpg
Прегледи:2
Размер:55.1 КБ
ID:6066371
    подпис : Драги ми смехурко;))

  • #2
    От: Търси се производител

    Братовчет ми ма фирма занимаваща се с подобни и доста по големи и сложни железца.Прати ми тел. на ЛС,ще му го предам да се чуете.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Търси се производител

      Това е скоба за рязани керемиди на Уламата и е част от системата Брамак

      Коментар


      • #4
        От: Търси се производител

        За тая "джиджавка" , трябват три сериозни инструмента. Първо една стъпкова щанца , после една за щипките(прещипването) и накрая един огъвач ! Все матричарски инструментариум - демек скъпо оборудване. Не слагам и една преса или две! Плюс апарат за точкова заварка! Само за инструменталната екипиравка , без машините трябват 5-7 бона , за да е изпълнена качествено!Повечето от нас са занаятчий на парче и не разполагат с необходимото оборудване за направата на инструментариума (щанците) , а други не са квалифицирани да го направят! Щото първо се конструира , а после се изпълнява измисленото!Братчеда ти трябва да намери някой с пари , който да си поръча инструментариума , да му го направят и чааак после да произвежда! За такова начинание трябват сериозни гаранций от страна на поръчителите!
        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
        Ат.Буров.

        Коментар


        • #5
          От: Търси се производител

          освен това има и подцинковане

          Коментар


          • #6
            От: Търси се производител

            Има вече мнения и това е добре , а сега накратко : показах изделието на няколко фирми във Варна и една в Търговище , основния проблем не беше детайла ами атоматизираното поставяне и заваряване на телта / фирма с такова оборудване не открих / , тъй като се търсят много бройки не било рентабилно да се прави този процес отделно на ръка .Относно изработката на матриците или инструментите от едната фирма ми поискаха точно 7000 лева ))) , на този етап не се предвижда отделно заплащане за оборудването за сметка на това има сериозно авансово плащане за определено количество.Преди около година фирма около София им е изработила една серия от 100 хил. броя с много добро качество ,но парите не са се вързали и сега се търси друг))Изпращам номер на Нинджа 1 на ЛС.
            подпис : Драги ми смехурко;))

            Коментар


            • #7
              От: Търси се производител

              и надцинковане.....
              Дизелов Jeep, не е Jeep.

              Коментар


              • #8
                От: Търси се производител

                Има човек който се ангажира с направата на изделието , моля модератор да заключи темата .
                подпис : Драги ми смехурко;))

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X