Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Удавено ТЛК 120, струва ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Удавено ТЛК 120, струва ли си?

    Колеги, изправен съм пред една дилема... Имам възможност да взема един ТЛК 120 дизел, но е било удавено при наводненията в Западна Европа (някъде). Цената е много добра, но се притеснявам, че нещо (някое жабче) може да изскочи по някое време като проблем. Какво (поне на теория, а може би и на практика) мога да очаквам и струва ли си такава покупка??? Благодаря предварително...
    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

  • #2
    От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

    Всичко зависи от парите, на които бихте я закупили. Възможно е да се наложи цялостна подмяна на окабелявания, датчици,управления, ECU... Еле,пък ако има и воден удар...
    Абсолютно е възможно сумата за ремонта да е 5 цифрено число...
    First Man, then Machine!
    Lada Niva
    Honda XR 400

    Коментар


    • #3
      От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

      Имаше подобна тема, мисля тази година.
      Както винаги, отправна точка - адаша Джамбазов, беше написал нерадостни/финансово/ неща относно ремонта на две 120-ки.
      Той ти е градски - това е достоверния източник.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

        1во каква е 120ката?
        2ро колко е удаваена?
        3то седяла загасена под вода или буфната в вода работеща?
        4то каква и е цената?
        Ако е удавена и е седяла дълго под вода и кал се подготви за смяна на буквално всичко което има ел част в него, ако имаш същата но ударена примерно от 2те една да направиш. 120ките са сравнително издръжливи на вода и ако не е било много плуването може лесно да се оправи, но ако е накисната до покрива и е поседяла дълго така става само за части.

        Коментар


        • #5
          От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

          Мислиш за най лошия вариант.После може и на печалба да излезеш.
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • #6
            Или сте човек ,който няма проблеми и иска да си ги създаде ,или нямате приятели и искате да си намерите в сервиза за дълго време.

            Понеже си ми градски ,звънни един тел/0884442993/да те разубедя .
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-09-14, 16:06.

            Коментар


            • #7
              От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

              Първоначално публикуван от Attila Преглед на мнение
              Или сте човек ,който няма проблеми и иска да си ги създаде ,или нямате приятели и искате да си намерите в сервиза за дълго време.

              Имам си проблеми, и то в изобилие. Имам достатъчно приятели, за да тръгна да ги търся по автосервизите. Не, че нямам приятели и по разни сервизи.
              Благодаря, за поканата... Утре, ако имам възможност, ще звънна
              По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

              Коментар


              • #8
                От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

                Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                1во каква е 120ката?
                2ро колко е удаваена?
                3то седяла загасена под вода или буфната в вода работеща?
                4то каква и е цената?
                Ако е удавена и е седяла дълго под вода и кал се подготви за смяна на буквално всичко което има ел част в него, ако имаш същата но ударена примерно от 2те една да направиш. 120ките са сравнително издръжливи на вода и ако не е било много плуването може лесно да се оправи, но ако е накисната до покрива и е поседяла дълго така става само за части.
                1. 3.0 D4D, автомат 2006-та
                2. Не знам
                3. Вероятно кротко си е спяла, докато се е давила
                4. 3500 евро
                Информацията ми засега е много оскъдна, знам само, че двигателят работи, т.е. няма воден удар. Сменен е компютъра (или един от компютрите).
                Утре ще се постарая да внеса малко повече яснота в мъглата. Разбирам, че е котка в чувал, че и по-зле, просто искам поне донякъде да съм подготвен.
                По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                Коментар


                • #9
                  От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

                  Ефтиното излиза скъпо,
                  аз лично така се опарих, че в момента като видя и наводнено колело,ми изтръпва едната страна на тялото..
                  Колата беше от Германия и застрохователите бяха предупредили собственикът, да не се прави опит за стартиране...
                  Приятелски съвет,бягай далеч!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

                    за 3500 си струва щом пали двигателя взимай смело. щом е 2006та за тия пари с работещ двигател е супер! Действай смело има много на части ще се справиш не бой се. за тия пари 2006та ще излезне сметката.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

                      Ако я купиш,никога не пътувай по-далече от точката,от която безболезнено можеш да платиш пътна помощ до в къщи.
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • #12
                        От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

                        Според мен ако мотора бачка и колата се движи, за тия пари си струва..! Щом моторетката работи, значи бая ел. компоненти са здрави , което говори за това, че не е работила докато се е давила !
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Удавено ТЛК 120, струва ли си?

                          То като се замисля, ако работи двигателя кое е удавено вобще? Сменяваш маслото навсякъде където се сетиш, в скоростите на 100% с машина задължително, всички филтри и вече каквото не работи 2ра ръка и един спрей за обработка на контакти.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X