Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумна Пътна помощ в Албания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форумна Пътна помощ в Албания

    Ха сега де! Познайте защо Янко Чуров от Варна, ми поправя мотора в Химаре, Албания?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1597487_663268907124808_7066423540461752953_o.jpg
Прегледи:1
Размер:205.8 КБ
ID:6066374
    23
    Отворил е сервиз там
    21.74%
    5
    Снимката е монтаж, ти нокога не си стъпвал там
    13.04%
    3
    Случайно спря до мен точно 2 минути след като изгаснах аварийно
    65.22%
    15
    Последно редактирано от damon; 01-09-14, 15:31.
    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

  • #2
    От: Форумна Пътна помощ в Албания


    Колко е малък света... За тия дето не ги слушат главите... ;D
    Последно редактирано от Ilarioncho; 01-09-14, 14:19.
    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

    Коментар


    • #3
      От: Форумна Пътна помощ в Албания

      Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]736520[/ATTACH]
      Не се отваря прикачения файл. Напишете малко по-подробно, че не мога да позная... предполагам, че там /в Албания/ се е счупил и за да продължи е необходим някакъв ремонт... или съм сбъркал?!?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Форумна Пътна помощ в Албания

        Да кажа, че всичко е наред. Да не тръгне някой да ни спасява... все пак г-н Чуров е професионалист ;D
        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

        Коментар


        • #5
          От: Форумна Пътна помощ в Албания

          Вие с г-на ти Чурова сте в Албания и сте там с леки ендура дето са без регистрация ,(а едно птиченце ми каза , че е така) да вземете да напишете как влязохте , записваха ли ви ги някъде и други такива относно формалностите .

          Коментар


          • #6
            От: Форумна Пътна помощ в Албания

            Как се оправяте с езика,че аз в Косово полудях ,никой не иска да говори английски за сръбски да не говориме или друг славянски!От 5 човека я направил комуникация с един ,я не ,дори и в някои от големите магазини!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: Форумна Пътна помощ в Албания

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Как се оправяте с езика,че аз в Косово полудях ,никой не иска да говори английски за сръбски да не говориме или друг славянски!От 5 човека я направил комуникация с един ,я не ,дори и в някои от големите магазини!
              С блага дума и нЕкой лев се постига малко повече, отколкото само с блага дума или само с нЕкой лев или пък с не толкова блага дума. Пък и албанския е произлязъл от българския (питайте Търтея) и все още се води част от балканския езиков съюз.

              По съществото на темата - Чуров явно е отворил сервиз там. Трябва да се усвояват новите пазари.

              Коментар


              • #8
                От: Форумна Пътна помощ в Албания

                Всички са много сърцати. Повечето са етничеаки гърци. Разбираме се "един гаща плява". Има много общи думи.
                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                Коментар


                • #9
                  От: Форумна Пътна помощ в Албания

                  Според мен тая снимка е долна инсинуация,или нещо от рода открийте 7 разлики.Тея африки не се развалят
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Форумна Пътна помощ в Албания

                    Развалят се след ,като ги тунинговаш Иначе са вечни
                    Забавна среща беше
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #11
                      От: Форумна Пътна помощ в Албания

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      Развалят се след ,като ги тунинговаш Иначе са вечни
                      .... .....
                      Аха ... само дето са м'ноо яки и къртят грайфери от гумата, а следващия ден скъсах верига.
                      Добре, че беше Емо да ме прибере от прерията ...
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Форумна Пътна помощ в Албания

                        Ей, тия варненци умора нямат да спасяват закъсали пишман-африканисти
                        Голямо ЙЕдене-пиЙене се задава...
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • #13
                          От: Форумна Пътна помощ в Албания

                          И к'во с'я? Само на мен ли нищо не ми е ясно?!?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Форумна Пътна помощ в Албания

                            s_s1, посланието на темата е "Стават чудеса!"
                            .
                            Да отидеш в супер непопулярна туристическа дестинация - село Химаре, Албания (да ме прощават ако е градче),
                            да ти се счупи мотор с който си обиколил "половината свят" (хиперболизирам) без никакви проблеми
                            и абсолютно случайно до теб да спре колега от форума на 2-рата минута след като мотора е изгаснал аварийно...
                            в интерес на истината още не бях дори слязал от мотора... да ти оправи мотора, па и да почерпи...
                            Е няма такава случка!! :-)
                            СЪДБА или ЧУДО!
                            .
                            И сега в допълнение CarTest докладва още една подобна...
                            Последно редактирано от Ilarioncho; 12-09-14, 18:10.
                            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                            Коментар


                            • #15
                              От: Форумна Пътна помощ в Албания

                              Проблема беше в прекъснат проводник (и втори на път) поради съединяването им с лустър клема. От вибрацийте и притискането от винта на лустър клемата кабела се беше счупил при връзката (буквално). Естествено лустър клемата не е там заводски, а мое (издържало няколко десетки хиляди км, но все пак очевидно неудачно) решение. За това и майтапа с тунинга
                              .
                              И тук ще цитирам Ники (Scrapheap), че лустър клемите нямат място по мотра. Вече доказано.
                              Та ето и моят глас в тази посока, запоявайте калпавите връзки, не ползвайте лустър клеми. Дръжте си клемите в сервизният комплект ако се наложи да захванете нещо само временно, на път.
                              .
                              И още веднъж да благодаря на Янко за отзивчивостта!! 3 дни след това се хилих като зелка всеки път като се сетех за съвпадението и абсурда на ситуацията. Това беше най-забавната авария EVER.
                              Последно редактирано от Ilarioncho; 12-09-14, 19:20.
                              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X