Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време е и аз да се похваля!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Време е и аз да се похваля!

    От няколко години притежавам Кия спортидж 2.0i 16v 128коня 2000година .Лични наблюдения железен джип не ме е предавал никога ! Ето го и (Кени)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2628.jpg
Прегледи:1
Размер:169.0 КБ
ID:6066282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2629.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:6066283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2630.jpg
Прегледи:1
Размер:176.1 КБ
ID:6066284Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2633.jpg
Прегледи:1
Размер:110.4 КБ
ID:6066285Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2634.jpg
Прегледи:1
Размер:174.5 КБ
ID:6066286 това е гадината!
    По джипа предстоят промени малки като гуми;ръчни хъбове,газова с газов инжекцион,евентуално ролбар и преправка на фаровете както и смяна на маслата по скоростната кутия и деференцяла
    Онзи ден по нея смених: ремъци,филтри,масла,водна помпа,датчик колянов вал,барабар с бобините и свещите
    Последно редактирано от bestko; 31-08-14, 17:32.

  • #2
    От: Време е и аз да се похваля!

    Искам да изкажа специални благодарности на Соти той си знае за кое и да знае че си има още една колица за правене

    Коментар


    • #3
      От: Време е и аз да се похваля!

      Няма за какво...сега наред ли е?
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: Време е и аз да се похваля!

        Да никакви проблеми за сега сега събирам за всичко по горе накуп да направим и да забравя за известно време за нея!

        Коментар


        • #5
          От: Време е и аз да се похваля!

          Понеже стария ми касетофон панасоник издаде багажа тотални много ми е жал за това реших да направя подарък на (кени) нов Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2649.jpg
Прегледи:1
Размер:98.8 КБ
ID:5609425
          Отстраняването на стария беше приключени някой беше правил страшни неща хахаха та вече е обурудван

          Коментар


          • #6
            От: Време е и аз да се похваля!

            Хубави Джипки са ! Да си я караш със здраве!

            Коментар


            • #7
              От: Време е и аз да се похваля!

              мерси

              Коментар


              • #8
                От: Време е и аз да се похваля!

                момчета ровичках се не намерих на на някой намират ли му се копчета врътки за топло стодено копче врътка за степените и за позицията къде да духа на конзолата по горе снимана от мен такава ми трябва ако някой има да свирка тук

                Коментар


                • #9
                  От: Време е и аз да се похваля!

                  Соти няма ли?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Време е и аз да се похваля!

                    Има,ма от следващия модел.Не стават...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Време е и аз да се похваля!

                      Покрай мене, в квартала, има две-три червени Кии, трябва да видя дали мога да сваля от някоя...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Време е и аз да се похваля!

                        със Сори закрепихме полужението временно но ако някой има или намери да свирка че по добре да си работи хахаха не че сега не работи ама...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Време е и аз да се похваля!

                          Тоя панел за моята кия е 1200 лв. Дано за вашата да не е така
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Време е и аз да се похваля!

                            на мен ми трябват само врътките те са отделно от целия панел а и има втора употреба ударени коли и т.н а и има много хора които ги хвърлят

                            Коментар


                            • #15
                              От: Време е и аз да се похваля!

                              Искам да изпадна в едно откровение леко така. Когато за пръв път се чух със Соти неволята ме беше пернела. За пръв път от години видях човек който да е толкова съпричастен с всички и да помага така безкорисно и навременно . Професионализъм,интелигентност- това е нещото което опреличава Соти и колегите му в сервиза няма такива хора . Мога само да кажа едни стари вече думи на един умен за мен човек приятел е този който ти помогне в трудни моменти без да иска нещо в замяна . За мен Соти и компания са точно такива хора . Когато видях проеките им наживо бях удивен прииска ми се и на мен но всеки си има преоритети и мойте не са тези въпреки че... някой ден когато проимам тази възможност и аз бих направил такава горска фея като неговата кия за това се иска не само работа и пари а и много акъл в техния състав го има и се мисли рационално и как да спестяват пари на клиентите си което нито един сервиз в София не прави .СКРИХТЕ МИ ТОПКАТА! ЧЕСТ И ПОЧИТАНИЯ КЪМ СОТИ И ЕКИПА МУ !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X