Обява

Свий
Няма добавени обяви.

JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

    Привет колеги,имам една огромна питанка и ще съм ви благодарен за съветите,ще помоля и Дядо Владо да изкаже компетентното си мнение.
    Значи живея на едно малко английско островче м/у англия и франция,със семейството решихме да се прибираме другата седмица в България да си починем за двадесетина дни с колата и да я оставим там понеже тук си купихме друга.
    Да обаче по закона на мърфи вчера като припалих колата понеже стои в гаража от около месец дочух странен шум които не бях чувал до сега ,шумът е едно свистене което идва от горивната помпа в резервоара,направо си е свирене едно такова тънко и постоянно,колата пали и се форсира нормално но попрочетох че това свистене означава че помпата ще спира да работи рано или късно.
    Както споменах ме чака пътуване от близо 3000км и не знам дали да рискувам или да сменям плановете и да се прибера с другата кола а тази да я оставя тук до зимата когато мисля да се прибирам отново.
    Попитах тук за ремонт и от сервиза ми казаха че ще отнеме 10 работни дни помпата да бъде доставена до тук а това не ми върши работа понеже имам билет за ферибота следващата неделя.
    И за капак на всичко днес видях локвичка от пред под колата и се оказа антифриз а най лошото е че антифриза тече от цепка в радиатора която е около сантиметър и е от предната страна на лесно и видимо място.
    Имам течен метал и го залепих но не знам дали ще може да се кара така цели 3000км.
    Двоумя се дали да го правя това пътуване с тази кола,ще има и дете на 4 годинки с мен и не ми се мисли ако нещо се счупи на пътя как ще му понесе на това дете.
    Дайте мнения моля,да пътувам ли с тази кола,ще издържат ли повредените части или да впрягам другата.
    Благодаря ви предварително.
    Kawasaki GTR 1400

    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

  • #2
    От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

    Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
    впрягам другата....Благодаря ви предварително.
    Впрягай.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Впрягай.
      Жив и здрав да си дядо владо,точно твоето мнение чаках,малко ще ми е странно с другата кола понеже е едно малко мерцедесче А класа 1.5,95 конски сили но мисля че ще се справи с дългия път или греша?
      Отдавна не съм карал такива малолитражки за това моля да ме извиниш за сигурно глупавия въпрос
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #4
        От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

        Защо да не издържи, ако е технически изправна? Няма никакви проблеми. 3000 километра мога и с Лада да ги взема без проблем.

        Коментар


        • #5
          От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

          Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
          Защо да не издържи, ако е технически изправна? Няма никакви проблеми. 3000 километра мога и с Лада да ги взема без проблем.
          Да изправна е колицата,но по скоро ме притеснява размера на двигатела и това че ще имаме и багаж а и сме трима ......е почти!
          Четох че на магистрала можело да усетя лек дискомфорт от динамиката на автомобила при изпреварване,знам ли !!!!
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #6
            От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

            Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
            Да изправна е колицата,но по скоро ме притеснява размера на двигатела и това че ще имаме и багаж а и сме трима ......е почти!
            Четох че на магистрала можело да усетя лек дискомфорт от динамиката на автомобила при изпреварване,знам ли !!!!
            "Лед дискомфорт"
            Няма да е лек, но ако караш по-внимателно, ще те докара. Проблема на това недоразумение не е в кубатурата на двигателя, така че малко по-кротко по завоите и по-плавничко при престрояване на скорост. При всичките и недостатъци обаче, не е чак толкова кьопава, 3 хилки не би трябвало да са проблем изобщо.
            Просто по пътя се старай да не забравяш, че е градски автомобил и не е мислен за ... добре де, изобщо не е мислен, но това е друга тема.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #7
              От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

              По-полека и ще ти прибере няма никакви проблеми. Тръгни с нея иначе ще имаш ядове. Особено както си с дете-не е работа. Аз, ако бях щях да тръгна, ама с части. Та да имам после какво да разправям. Поздрави!

              Коментар


              • #8
                От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                "Лед дискомфорт"
                Няма да е лек, но ако караш по-внимателно, ще те докара. Проблема на това недоразумение не е в кубатурата на двигателя, така че малко по-кротко по завоите и по-плавничко при престрояване на скорост. При всичките и недостатъци обаче, не е чак толкова кьопава, 3 хилки не би трябвало да са проблем изобщо.
                Просто по пътя се старай да не забравяш, че е градски автомобил и не е мислен за ... добре де, изобщо не е мислен, но това е друга тема.
                Аааа таз не е от онез колега хахах старите,това е по новия модел 2006та година дето се води 169,казват че всички кусури от стария модел са отстранени вкл. и клатенето по завойте.
                Чувства се като истински мерцедес,няма го лопането и пластмасите,сега е красив и удобен даже

                Айде някоя снимка:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140715192034-epid-322010-dsc_0895.jpg
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5607975Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140715192120-epid-322010-dsc_0896.jpg
Прегледи:1
Размер:131.5 КБ
ID:5607976Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140715192332-epid-322010-dsc_0898.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5607977
                Kawasaki GTR 1400

                Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                Коментар


                • #9
                  От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

                  Страшно е мерцедесчето! Да ти кажа в България точно такъв не съм виждал пък и с две врати.

                  Коментар


                  • #10
                    От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

                    Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
                    Аааа таз не е от онез колега ...
                    Вярно, че не е съвсем "оназ", но си остава градска бръмчилка. Карай спокойно, и с далеч по-кьопави коли сме се прибирали по далеч по-смотани пътища
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: JEEP CHEROKEE (LIBERTY) 2002,auto 3.7-проблеми в последния момент!!!

                      Първоначално публикуван от gopeto1 Преглед на мнение
                      Страшно е мерцедесчето! Да ти кажа в България точно такъв не съм виждал пък и с две врати.
                      Благодаря колега !

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Вярно, че не е съвсем "оназ", но си остава градска бръмчилка. Карай спокойно, и с далеч по-кьопави коли сме се прибирали по далеч по-смотани пътища
                      Абсолютно съм съгласен с теб колега,виждам че си ми почти градски,жена ми е от ''Зора'' а аз съм ''ръженец'',сигурно ще я засечеш някъде колата по Зарата като се приберем,чувствай се спокоен да ме спреш и да си побъбрим.
                      Всичко добро и благодаря за отговорите на всички
                      Kawasaki GTR 1400

                      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X