Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Медията (официален информационен източник - напълно разбираема позиция) или форума (мястото за споделяне на лично мнение)?
    Или да ги разглеждам като едно цяло?
    (въпроса да се чете в контекста на изясняване на позиция, без никакви задни мисли).
    Форумът като медия в по-общ смисъл.

    На Офнюз (което е новинарска медия в частния смисъл) ние не можем да влияем.

    Коментар


    • #17
      От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Респективно ти признаваш че тези теми се ползват може би от някой, за влияние в едната или другата посока като коректор на други евентуални такива в другата посока. И това според мен не е добре. Мисля че от опити за внушения, конкретната тема преливаше.
      Да, така е...
      Но пък точно в тези спорове се вадеха източници, които често носеха зрънце от вярна информация (потвърдена впоследствие и от други що-годе достоверни източници), но които източници никога не би ми идвало на ума да погледна преди това...


      Ясене - благодаря - кратък и ясен отговор (добре изясняващ ситуацията, но леко натъжаващ ме)
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

        Нека си го кажем в очите господа, темата беше затворена поради ЛИПСА НА ДИСЦИПЛИНА, безброй пожелания, напътствия, закани и какво ли не от страна на администрацията но уви, ние сме опортюнистично племе и винаги правилата ги смятаме за врата у поле и на нас акъл и наклон НЕ може да ни се дава, ако всички се придържахме и придържаме към правилата на форума темата щеше да е жива и не само онази тема, а талаша аз одобрявам да се разкарва на мига и нахалните нарушители да биват адекватно санкционирани.

        Така че, докато ходим по тънката линия на спазвам/не спазвам, за съжаление ще бъдем лишавани от важни дискусии и поле за изява на нуждата ни от социално общуване.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

          Не може да се говори за дисциплина у хора, на които единствената цел с която присъстват тук представлява нарушение.

          А у останалите просто сработват агиткаджийските рефлекси. Мисленето - рядко.

          Съжалявам. Ние, модераторите на Форума, толкова си можем.

          Коментар


          • #20
            От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Не може да се говори за дисциплина у хора, на които единствената цел с която присъстват тук представлява нарушение.

            ...
            А кои са тези? С какви никове са? Ясно, че не е много ясно кои хора от кои никове пишат, ама поне никовете напишете.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

              Целта на темата не бе 'търсене на отговорност' и т.н., а да се изясни дали по принцип такива теми ще бъдат ликвидирани - отговора бе ясен (или Ясен ).
              Не виждам и с какво би спомогнало обявяване на никове освен за допълнително нагнетяване на обстановката...

              Не съм и напълно съгласен с BatGeorgeone за причините за заключване на темите, но това си е лично мое съждение.


              П.С. добре би било в правилата да се впише нещо от рода 'забранява се коментиране на актуални конфликти до изтичане на месец от приключване на конфликта'.... Тогава ще се избягват подобни недоразумения...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #22
                От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Не може да се говори за дисциплина у хора, на които единствената цел с която присъстват тук представлява нарушение.
                Да питам ли що присъстват или няма да ми отговориш?
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

                  Не, такива теми не ликвидираме "по принцип". Те най-често се ликвидират сами.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Да питам ли що присъстват или няма да ми отговориш?
                    Ти си тоя който упреква най-различни групи хора в представително-извадковост. Защо питаш неща по които ти си авторитет?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Да питам ли що присъстват или няма да ми отговориш?
                      Щото тоя Форум има правила и докато не си покажат рогата, не могат да бъдат спирани без повод. Та тая тема беше за затваряне още преди месец и се превърна в поле на спор на иделологии , анти- и за- страсти и безмислено говорене. От техническа по замисъл накрая дойдохме до това да се спори кой медиен източник да се прием за достоверен и има ли грообове на войничета във Воронежска област. Има си форум за политика, отворете нова темата там и споделяйте на воля сериозни мнения, но съм готов да се обзаложа, че за 48 часа и там ще заприлича на бойно поле на различни идеолози. Мога да се обзаложа и кои ще са тези личности( поне двама са ми лични приятели) и докъде ще го докарат
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Ти си тоя който упреква най-различни групи хора в представително-извадковост. Защо питаш неща по които ти си авторитет?
                        Абе не знам. Чета тука разни визии 2020 и се стряскам.
                        А в конкретния случай (бидейки медия) е притеснително следното:
                        It was reported that during the November 2013 Vilnius summit, Plevneliev told a pre-summit meeting of the European Peoples’ Party (EPP) political family that “90% of the media in Bulgaria work for Russian masters.”

                        И те така
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Заравяме главата в пясъка с темите за войната в Украина?

                          Че президентът ни е с ниски професионални качества го знаехме и от по-рано. Иначе е преувеличил. Малко. Като за партийно събрание.

                          Все едно, няма да продължаваме темата тук.
                          Последно редактирано от Goblin; 28-08-14, 16:23.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X