Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    Стига си дразнил
    Оки,няма повече

    Коментар


    • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      По спомен Явор - Вромос, беше споменал че може да поръча и достави блокаж за Фронтера, е сигурно ще е Китайски но ако е здрав и читав, защо не...
      Явор от Вромос го питах преди доста време в неговата тема за цена и доставка, но така и не ми отговори (ако съм пропуснал моля да ме извини)....
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

        На Явор по-добре му звъни по телефона. Принципно има блокажи за Фронтера Б. Уж имаше и за А, аз даже му бях поръчал преди да се захвана с Лока. Но се оказа, че за мен няма.

        П.П. На събора на Копривщица в началото на юли смятам да се домъкна. Така че може да покараме да видим какви са разликите между къса Б и дълга А с Лока
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

          Днеска взех, че наминах през Лозан и за една цигара време се разбрахме - чакам сигнал от него и действаме. Така че ако нещо не се прецака, скоро няма да се дразня на клипчетата ви с локъри в действие
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

            На клипа ми хареса как елегантно се качи Фронтерата. И ми е интересно Паджерото нямаше ли бавни и блокаж,или има ама шофьора не знае за тях?

            Коментар


            • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

              Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
              На клипа ми хареса как елегантно се качи Фронтерата. И ми е интересно Паджерото нямаше ли бавни и блокаж,или има ама шофьора не знае за тях?
              Има си всичко и е 150-160кончета

              Коментар


              • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Днеска взех, че наминах през Лозан и за една цигара време се разбрахме - чакам сигнал от него и действаме. Така че ако нещо не се прецака, скоро няма да се дразня на клипчетата ви с локъри в действие
                Е това вече е приказка.Не как не може

                Коментар


                • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  На Явор по-добре му звъни по телефона. Принципно има блокажи за Фронтера Б. Уж имаше и за А, аз даже му бях поръчал преди да се захвана с Лока. Но се оказа, че за мен няма.

                  П.П. На събора на Копривщица в началото на юли смятам да се домъкна. Така че може да покараме да видим какви са разликите между къса Б и дълга А с Лока
                  Ще ми е Драго да се видим!

                  Коментар


                  • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                    Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
                    Е това вече е приказка.Не как не може
                    Да - писна ми да се правя на разбирач и да се занимавам с някакви си осита - ще оставя нещата на профитата
                    А твоите дифове логично, за сега хартисват, но пък ще имам да те черпя
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                      Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
                      Има си всичко и е 150-160кончета
                      Да де ,аз питам като има защо не ги ползва? А като се съди по надписа от страни 3500. Би трябвало конете да са около 200. Фронти на клипа и в двата дифа има локери?
                      Последно редактирано от valyon; 07-06-16, 21:22.

                      Коментар


                      • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                        Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
                        Ще ми е Драго да се видим!
                        Ще го уредим.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                          Темата отново е актуалнаПродавам предния блокаж - цена 700лв с касетата.Напълно функциониращ,без забележки за времето на ползване.
                          Защо?Power winch Bulgaria реши да инвестира в Офроуд Клуб Средногорие едно ARB за тестови цели в екстремни условия(Благодарим за което Дени).Така,че "рязко" се наложи да сменя Локата.Всички обяснения отностно работата и монтажа са в темата.Преди да се пита за коментар на цената,моля прочетете темата!
                          тел. за контакти 0887753556

                          Коментар


                          • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                            Позачисти си личните съобщения
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                              Първоначално публикуван от bps Преглед на мнение
                              Темата отново е актуалнаПродавам предния блокаж - цена 700лв с касетата.Напълно функциониращ,без забележки за времето на ползване.
                              Защо?Power winch Bulgaria реши да инвестира в Офроуд Клуб Средногорие едно ARB за тестови цели в екстремни условия(Благодарим за което Дени).Така,че "рязко" се наложи да сменя Локата.Всички обяснения отностно работата и монтажа са в темата.Преди да се пита за коментар на цената,моля прочетете темата!
                              тел. за контакти 0887753556
                              Продаден!

                              Коментар


                              • От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                                Бояне , има ли яснота по въпроса колко ще продължът тестовете,че ме заинтригува нещо?
                                ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                                ТЕЛ;0876228770

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X