Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

    За АРБ. Цена по телефона от вносител с монтажа. Толкова ми казаха. Ако е 1200 чудесно.

    Коментар


    • #17
      От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

      Може ли да обясните на новобранците!? С това нещо фронтерата става постоянно 4х4 , а при по-тежко натоварване(като завой) се разблокира. Правилно ли съм разбрал?

      Коментар


      • #18
        От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

        Аз добих горчив опит от самоблокиращите касети на предния мост,дано да е безаварийно на Фронтерата,тва нещо е направено да се кара бавно и с малки гуми,инак си хвърляш парите на вятъра.Също смятам че АРБ-то дори и Китайско е по добро решение.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #19
          От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

          Безаварийно и от мен честито! мисля че колегите ще ти завиждат благородно.

          Коментар


          • #20
            От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

            Това животно работи на практика само когато си 4х4.Иначе предния диференсиал така или иначе е отсепен.Колко ще кара?Ами не знамДано да кара,има три години международна гаранция.Или поне така че пише.Засега е направо невероятно,тествам все повече.

            Коментар


            • #21
              От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

              Темата ми става все по-любопитна... По мои подозрения нямам LSD на задния диф, скоро му свалях капака да го уплътня, че старият уплътнител бе започнал да се превръща в нещо чупливо и капеше масло. Направих някоя и друга снимка на дифа без капак, но не знам дали е подходяща темата на колега да я плякна тук за да ми кажете имам ли диф, нямам ли...
              ОФА КБ X20SE + метан

              Коментар


              • #22
                От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                Темата ми става все по-любопитна... По мои подозрения нямам LSD на задния диф, скоро му свалях капака да го уплътня, че старият уплътнител бе започнал да се превръща в нещо чупливо и капеше масло. Направих някоя и друга снимка на дифа без капак, но не знам дали е подходяща темата на колега да я плякна тук за да ми кажете имам ли диф, нямам ли...
                Диф имаш сигурен съм ,ама ЛСД дали имаш може да разберем като вдигнем задния мост във въздуха .Я кажи ,колко масло наля после в дифа като го затвори .
                Напред и нагоре
                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                0886769809-Юлиян
                kiko00@abv.bg

                Коментар


                • #23
                  От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                  Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                  Диф имаш сигурен съм ,ама ЛСД дали имаш може да разберем като вдигнем задния мост във въздуха .Я кажи ,колко масло наля после в дифа като го затвори .
                  Така може да се разбера дали работи, а не дали има
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                    Ето, ако се ориентира някой, нека сподели има ли няма ли... или не може да се разбере А иначе с доливането на маслото... не знам точно, колко че го наливам по шашав начин и отива известна фира
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0100.jpg
Прегледи:2
Размер:80.2 КБ
ID:5608251
                    ОФА КБ X20SE + метан

                    Коментар


                    • #25
                      От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Така може да се разбера дали работи, а не дали има
                      Кажи честно !!! Повярвай колкото и да не работи ЛСД ,ако има при вдигнат автомобил ,ще се разбере .
                      Интересното е дали наливаш около 2-та литра или повече от 2,5 л.
                      Последно редактирано от kiko00; 01-09-14, 22:58.
                      Напред и нагоре
                      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                      0886769809-Юлиян
                      kiko00@abv.bg

                      Коментар


                      • #26
                        От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                        Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                        Кажи честно !!! Повярвай колкото и да не работи ЛСД ,ако има при вдигнат автомобил ,ще се разбере .
                        Интересното е дали наливаш около 2-та литра или повече от 2,5 л.
                        Случаи много и случки за всеки случай.... абе под 2 л. ми събира, а когато вдигна колата го връткам на ръка, та това което казваш е твърде вероятно но не е 100%!
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #27
                          От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                          Касетата на снимката е със шпер
                          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                          Коментар


                          • #28
                            От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                            Ще го напиша пак. Наличието и състоянието на шпера се проверява на една дигната и една стъпила гума (на изключена от скорост кутия)----Колкото е силата на съпротивата на завъртане толкова ,е шпера....... Правилния начин.
                            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                            Коментар


                            • #29
                              От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                              Не,така се проверява състоянието. Ако е много изтъркан ще помислиш че няма. Но като вдигнеш двете,колкото и да е приключил си показва че има.
                              Калин Владов,09РСПБЗН

                              Коментар


                              • #30
                                От: Монтирах блокаж на преден диференциал Фронтера Б

                                Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
                                Касетата на снимката е със шпер
                                Ясно, благодаря за инфото!
                                ОФА КБ X20SE + метан

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X