Обява

Свий
Няма добавени обяви.

сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

    колеги как да сваля ск.кутия на тераното ?проблема е че е в метален гараж без канал
    1. купето няма да се пази така че мога да режа ламарините
    2.като кг колко е с раздатката???

  • #2
    От: сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

    1. Купето не ти е проблема. Проблема са ти напречните греди на шасито. По книга се махат таман 3 броя.

    3. Много. Ще ти трябва транспалетна количка или нещо от сорта. Без канал ще да е трудно, предполагам. Около 100-те кила е предполагам. Може и малко повече. Само кутията, гола и без маско я дават към 57 кила. Не знам дали с камбана или без. Абе сериозен кютук е.

    ПП: Сега видях че е терано 1 - там е малко по-лека - примерно 15-ина кила надолу. Ако ще я сваляш за да сменяш с нея кутията на друго - по-добре търси от терано 2.7TDI (след 1996-та). Доста по-здрава е.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

      не за продаване е

      Коментар


      • #4
        От: сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

        Влизаш в купето и си правиш подходяща дупка с шлайфа и сваляш скоростната кутияЛично на мен ми се е искало много пъти да постъпя така но не с моята

        Коментар


        • #5
          От: сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

          Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
          Влизаш в купето и си правиш подходяща дупка с шлайфа и сваляш скоростната кутияЛично на мен ми се е искало много пъти да постъпя така но не с моята
          И на мен, и на мен...

          Моя съвет е - без канал/подемник, дори и отгоре ще ти е трудно да ги извадиш. Голямо дЖелезо си е и си трябва подемна техника или 2-3 по яки мъжаги да ги изтътрят на "сухо".


          Поздрави !

          Коментар


          • #6
            От: сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

            Абе, че може и сам - може. Лично съм гледал как сам човек сваля скорости на камион Шкода, с цел смяна на съединител. И то без капчица пот. Ама въпросния си е алтав по принцип.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: сваляне на скоростна кутия на ТЕРАНО 1 /2.7 ТД/91Г

              Здравей колега какви пари и искаш ,че аз търся?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X