Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 1 заслужава ли си ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро 1 заслужава ли си ?

    Здравейте !От 4гогини съм се регистрирал във форума и чета редовно,не публикувам,понеже съм все още асфалтник ,но смятам да се присъединя към по-проходимите возила.Тази година си идвах до България,пътищата са просто катастрофални,горивото нямам думи,заредих 20тина литра на Калотино и до Белград ми прекъсваше,гаснеше,нямям думи.Поразбих и предницата,600е ми стъпи смяната на кокалите,карам А4.Мисля си да се прибирам вече в родината и горчивия опит ми показа,че ми трябва возило,което да не кляка още на първите 1000км,намерил съм си къщичка близо до Плевен,родния ми град и ще живея там,така че разбирате едно жипчче няма да е каприз,а необходимост......

  • #2
    От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

    Конкретизирай се по-точно, дотук разбирам че търсиш джипка заради лошите ни пътища и лошото гориво...? Ако е само заради това и няма да караш по черно или до трудно достъпни места, то не ти трябва джип а непретенциозна лека кола по вкус и внимателно шофиране, колкото до горивата зареждане само от големите известни вериги и така...

    Коментар


    • #3
      Ако е в добро състояние да,заслужава си..
      За асфалт със 100 км. максимум е тегаво,за извън пътя е добре
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

        Аз лично съм нямал, фен съм на Самурай и имам два.
        Но двама мои приятели се радваха когато продадоха своите Паджеро 1. Вярно бяха дизеларки, имаха големи проблеми с охлаждането, а единият хвърли две турбота (втора ръка). Не знам как са бензиновите мотори, но май всички са проблематични от към ръждата.

        Коментар


        • #5
          От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

          Вчера ходих да го видя.Човека не е на зор да го продава,както и да е поговорихме и го навих на тест драйв.2 часа го яздих по планината,еазбрах защо сте толкова ентусиазирани,просто голям кеф!Паджерото е изцяло стоково,стрлката на темп не премина средата на скалата,а навън беше 36С,изредих всички предавки,никакви плашещи шумове не чух,лампите си светваха и гаснеха адекватно,на магистралата върви прилично,не посмях да вдигна повече от 130.Колата е късата база,с ресьори на задния мост,няма ръжда по купето,нито следи от удари,направих снимки на салона и отдолу http://lmihailov61.snimka.bg/automob...agero-1.832447

          Коментар


          • #6
            От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

            Много загряват тия пущини бре- цели 80 градуса държи и не мърда! А и не вървят-повече от 150 не може!

            А този изглежда в кондиция! За какви пари говорим?
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #7
              От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

              Доста запазена изглежда машината..има къде-къде по-нови дъргели, които са убити.., ако ти върши работа къса база-взимай !
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #8
                От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                Първоначално публикуван от lmihailov Преглед на мнение
                ... няма ръжда по купето ...
                Много добре провери за ръжда по шасито! Особено отзад, където минава ауспухът. Ама не само с гледане, ами направо ръгай с една подходяща отвертка.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                  Благодаря,момчета!Ръчкан я с една отвертка,няма ръжда,па то тука,вали два пъти в годината....Иска ми 2000е,май ще скачам

                  Коментар


                  • #10
                    От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                    Първоначално публикуван от lmihailov Преглед на мнение
                    Иска ми 2000е,май ще скачам
                    Колега, аз сам мразя да ми казват какво да карам и за какво да си дам парите, на за 2000 евро тук ще си вземеш следващия модел. И мисля че ще имаш добър избор.

                    Първоначално публикуван от lmihailov Преглед на мнение
                    горивото нямам думи,заредих 20тина литра на Калотино и до Белград ми прекъсваше,гаснеше,нямям думи.....
                    Зареждай на Петрол на изхода на Драгоман. Аз сега (вчера) се връщам от Сърбия и на излизане, и на влизане пълня до горе от там. Горивото е супер.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                      Заредих на Шелл,вярвах им.Сега говорих с едно момче,вози багаж Бг-Испания,ма той по-зле,напълнил целия резервоар и в Италия окотил буса,помпа,д;зи..Иначе,да 2000е са много пари,но запазен екземпляр си струва.Показа ми фактури за сменен ремък преди 2500км.раздатка,1500е,преди една година,нови жантиднес ще му сменя маслото и ще му кажа дали го вземам,зная,че мога да взема нещo по-ефтино,но после ще ви досаждам с теми за ремонт.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                        Първоначално публикуван от lmihailov Преглед на мнение
                        ...,но после ще ви досаждам с теми за ремонт.
                        Въпреки това те чакаме с удоволствие Никъде не споменаваш, но имай предвид че това Паджеро е 88-ми набор. 1988-ми...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                          За тези пари,можеш да се сдобиеш с това-

                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=179316
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13012014447.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5607414Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13012014448.jpg
Прегледи:1
Размер:177.3 КБ
ID:5607415Перфектен екземпляр,колега!За съжаление е дългата база,а половинката кара една такава и са трябва да оправям дувара на къщата,не ще и да чуе вече за дълъг автомобилЗная,че е 88набор,не пречи.Сега карам МВ124 300д като работен автомобил,занимавам се с градинарство тук вече 4 години го товаря с машини,тухли,торове,боклуци и досега не ми е правил бели.нищо че е 89г.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Паджеро 1 заслужава ли си ?

                              Първоначално публикуван от lmihailov Преглед на мнение
                              .нищо че е 89г.
                              От твоите снимки става видно че паджерото е без кулер,ако не бъркам 82 или 88 коня ,до колкото знам има и 70 к.с такива ,с кулер са 99 или 105 к.с примерно моя !
                              Последно редактирано от Roninn; 26-08-14, 22:13.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X