Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колан Blackhawk?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колан Blackhawk?

    Здравейте приятели!

    Искам да си закупя Колан на Blackhawk, обаче не намирам в нета от къде? И някой ако го има, би ли споделил впечатления от него? Има в сайтовете за безплатни обяви, но произхода не е гарантиран!
    Може и на Л.С.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: Колан Blackhawk?

    Какъв колан точно? С халка за осигуряване или без? Аз ползвам друга известна марка, не по зле от Блек Хоук, а именно Спешъл опс. Нямат разлика с Блек Хоук или с 5.11. Този без халка за осигуряване е страхотен, токата е направена така, че ако колана минава само през единия прорез много голямо усилие трябва да се положи, за да се измъкне колана. Предтсави си следната ситуация, носиш на кръста тежък пистолет, влизаш в тоалетната, разхлабваш обикновен колан и от тежеста на пистолета тази част която е от срещуположния край на токата се изхлузва и оръжието пада с кобура. При тези колани, за които ти говоря това е невъзмоьно, понеже законтрят много здраво, дори и само колана да е прекаран през един прорез на токата. Тези с халка за осигуровка ( за спешен рапел примерно) са много здрави. Токите са метални. Закопчаването е изключително здраво. Малко по-неудобен е заради металната тока и халката, но щом го нося ежедневно за основен колан и върху него имам втори с оръжие и 5 кила атрибути значи става.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #3
      От: Колан Blackhawk?

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      Предтсави си следната ситуация, носиш на кръста тежък пистолет, влизаш в тоалетната, разхлабваш обикновен колан и от тежеста на пистолета тази част която е от срещуположния край на токата се изхлузва и оръжието пада с кобура. При тези колани, за които ти говоря това е невъзмоьно, понеже законтрят много здраво, дори и само колана да е прекаран през един прорез на токата.
      Тествано и работи!
      42

      Коментар


      • #4
        От: Колан Blackhawk?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC122.jpg
Прегледи:1
Размер:41.1 КБ
ID:5607282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIC123.jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5607283


        Ако е този ...е тежък колан за тежки гащи...Много солиден и здрав, но лично аз не го нося с летни /леките материи панталони/ щото доста внимание ти отнема ако трябва да си поддържаш свалените гащи....
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Колан Blackhawk?

          Я вижте тук - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...пировка В темата има и линк към официалния вносител, който има и онланй магазани. Това е фирма АйЕсДи, ето и за тях - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...озащита
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            От: Колан Blackhawk?

            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
            Ако е този ...е тежък колан за тежки гащи...Много солиден и здрав, но лично аз не го нося с летни /леките материи панталони/ щото доста внимание ти отнема ако трябва да си поддържаш свалените гащи....
            Да за него става въпрос. На него ще има мултитул + прожектор и 1.1кг пистолет за това търся да е здрав и солиден!

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Я вижте тук - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...пировка В темата има и линк към официалния вносител, който има и онланй магазани. Това е фирма АйЕсДи, ето и за тях - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...озащита
            Благодаря Злати! Именно от тази тема си харесах колана и панталона, но останах с впечатлението, че ги нямат
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #7
              От: Колан Blackhawk?

              Звънни им и питай, на телефона в магазина, ако нямат, да кажат кога ще имат. Ако нещо ти се заусукват, поискай да говориш с Мария( ако е отпуска, с Радослава), като ти я дадат, кажи че звъниш от мое име. Ако харесаш нещо, мога аз да го взема оттук и в петък привечер да ти го дам на разклона на околовръстното за Хрищени.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                От: Колан Blackhawk?

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Звънни им и питай, на телефона в магазина, ако нямат, да кажат кога ще имат. Ако нещо ти се заусукват, поискай да говориш с Мария( ако е отпуска, с Радослава), като ти я дадат, кажи че звъниш от мое име. Ако харесаш нещо, мога аз да го взема оттук и в петък привечер да ти го дам на разклона на околовръстното за Хрищени.
                Благодаря ти за услугата Злати!
                За мое съжаление, го нямат наличен! След месец се очаква доставка!
                А от темата за представяне на облеклото, панталона кой по точно модел е на Blackhawk?
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #9
                  От: Колан Blackhawk?

                  Този "Blackhawk" не е точно "Blackhawk" Това си е "лайт" версията на колана, която не е известно къде се произвежда! Или фирмата си е сменила ОТК-то
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колан Blackhawk?

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                    Благодаря ти за услугата Злати!
                    За мое съжаление, го нямат наличен! След месец се очаква доставка!
                    А от темата за представяне на облеклото, панталона кой по точно модел е на Blackhawk?
                    Марине, не съм писал аз темата, но най-добре се регистрирай на онова място и пиши директно в блога на автора с въпросите, ще ти отговори. За да не стнае объркване www.ADV-Bulgaria.com е "систър" сайт и форум на нашия, така че непозволена реклама няма. А тъй като се спомена и 5.11, за техния вносител също има инфо - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...пировка
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      От: Колан Blackhawk?

                      Мен слушай,аз мно'о ги разбирам.......

                      Вземи си сдвоен с Кобра катарама и широк 1.75 ако имаш гащи за него,ако ли не 1.5 става.Не е задължително да е 100 долара каиша,нещо от рода на ТАG Gear пак ще ти свърши работа,по-твърд е от Блакхоука и за разлика от типичния ригьрс белт както го водят тоя модел горе си се разкопчава много по-лесно и за всекидневно носене е за предпочитане.

                      Имай в предвид,че Блакхоука го копира и кьорав китаец и се намира тук за около и под 20 долара,ТАГа е около 50 с кобра катарама,супер дупер е малко под 100 и уж държал без да мръдне десетина години 3 кила боклуци на него.

                      Внимавай с гащите обаче,да не стане да вземеш широкия и да не влезе в ни едни та после да препоръчвам и Ундьр Армър Дюти тактикъл панталони.После пък ножа ще е голям и няма да го събира джоба там и........бе маааани,проблеми само.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Колан Blackhawk?

                        Яко ви тресе командосия, момчета!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Колан Blackhawk?

                          А кажи им го,няма само моята жена да ме пита Ти за къде се стягаш......
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Колан Blackhawk?

                            Стига бе, колани за по сто пари. Колкото и да са супер, човека нито рапел ще пуска (пък и да пуска, с този колан не е много "баш"), нито ще се прави на прехваления Беър Грил. Блек Хоук, 5.11 или Made in China за еьедневно носене на оръжие няма никакво значение. Който и да е пак няма да мръдне с години. Само за справка, един кекав долнокачествен ремък за АК издържа много години при ежедневна експлоатация в по-агресивни условия, отколкото е подложен един колан.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Колан Blackhawk?

                              Това Бенца дето препоръчва, хубаво, ма в БГ не всичко е като в Щатите. Та затов аз си купувам неща от официалния вносител, да ми е мирна главата за качество и гаранция. Затова и тук съм препоръчал официални вносители на качествени неща с доказан произход. А качеството навсякъде си има цена.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X