Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колан Blackhawk?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колан Blackhawk?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Мен слушай,аз мно'о ги разбирам.......

    Вземи си сдвоен с Кобра катарама и широк 1.75 ако имаш гащи за него,ако ли не 1.5 става.Не е задължително да е 100 долара каиша,нещо от рода на ТАG Gear пак ще ти свърши работа,по-твърд е от Блакхоука и за разлика от типичния ригьрс белт както го водят тоя модел горе си се разкопчава много по-лесно и за всекидневно носене е за предпочитане.

    Имай в предвид,че Блакхоука го копира и кьорав китаец и се намира тук за около и под 20 долара,ТАГа е около 50 с кобра катарама,супер дупер е малко под 100 и уж държал без да мръдне десетина години 3 кила боклуци на него.

    Внимавай с гащите обаче,да не стане да вземеш широкия и да не влезе в ни едни та после да препоръчвам и Ундьр Армър Дюти тактикъл панталони.После пък ножа ще е голям и няма да го събира джоба там и........бе маааани,проблеми само.
    Нали ще ставаме вече "препъри" и трябва да се стягаме!!
    Майтапа на страна, от магазина ми дадоха много добра цена за него (даже останах учуден)!!Ноооо, го нямат наличен! Трябва ми за планината, че джилязото все в раницата стои, а баба меца не чака Я дай малко инфо за тези панталони, че моето оборудване е все от БА!!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #17
      От: Колан Blackhawk?

      За качествени панталони и БлекХоук, и 5.11 имат страхотни, но има и по-приемливо ценово решение. Helikon tex, виж тук за тях - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...ношение Имам 4 чифта и съм много доволен
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #18
        От: Колан Blackhawk?

        Страницата на армс е просто безумие. Да сортираш и откриеш нещо си е предизвикателство.
        42

        Коментар


        • #19
          От: Колан Blackhawk?

          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          Стига бе, колани за по сто пари. Колкото и да са супер, човека нито рапел ще пуска (пък и да пуска, с този колан не е много "баш"), нито ще се прави на прехваления Беър Грил. Блек Хоук, 5.11 или Made in China за еьедневно носене на оръжие няма никакво значение. Който и да е пак няма да мръдне с години. Само за справка, един кекав долнокачествен ремък за АК издържа много години при ежедневна експлоатация в по-агресивни условия, отколкото е подложен един колан.
          А знам ли кой колко луд,какви пари му се дават и къде има баджанак който може да му на клика Блакхоука за 16 долара или ТАГ Гиьр Кобра за 50,това без да ги търси,Амазон ги има.Аз последния път като си взех добър колан бях на 16 годинки,Райфьл за 505 лева от магазинчето под Хемус и още си го нося та за мен поне тия неща са вечни и да не се 'апе после защо не е набил още 2 кутии цигари и да си го вземе с катарама Кобра ми е спестил или се е опитал.Катарами само продават,15 кинта или нещо такова,през нея вече какъв искаш каиш нанизвай ма това друга тема.

          100 пари не знам,последно платих 11 и нещо за кутия цигари в Аляска пък цял колан иде за 16 кинта та ако така го смятам си е направо без пари.Зависи и кой колко луд както казах пък и колко му се търси.

          Аз също бих заложил на вносителя в БГто,да го видя да го пипна /не вносителя бе /и да си избера тоя който ми харесва,че казвали хората - колан и кобур са като жените,трябва през много да минеш за да разбереш коя е твоята.Другия номер е моя номер,но тук е лесно - купуваш на вЕлико евтинийка и подаряваш каквото не ти пасва.Не мога да убедя жената обаче,че тоя страхотен кобур много и пасва на задника и никой няма да я заглежда много като дойдат зомбитата,в ръка щяла да го носи,то да не е ............
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Колан Blackhawk?

            До автора на темата, да ти взема един Спец Опс? От наистина официален дилър.

            Този излиза 15 долара, може и по-евтино ако е на промоция, нося го ежедневно на цивилните си дрехи, много го препоръчвам, Слав има същия, също ежедневно го носи.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:specopsguertel.jpg
Прегледи:1
Размер:246.2 КБ
ID:5607513

            Имам и този,цена около 30 долара, ако е на промоция и по-малко. Нося го ежедневно със служебното облекло и железа.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AG_BMD75_L_1.jpg
Прегледи:1
Размер:24.9 КБ
ID:5607514
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #21
              От: Колан Blackhawk?

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Яко ви тресе командосия, момчета!
              Точно с тебе на военни теми е смешно да споря. Само дето- събираме се на една лодка, ще прекосяваме океана. Гледам ги в коланите, всичките гъзарски /да се чете "финни", слаби, крехки.../. Съвсем на кратко им обясних, че тръгнеш ли да падаш зад борда, гепи ли те някйо за колана, ще остане с гъзарско коланче в ръцете. Не е само до "командосията".
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Колан Blackhawk?

                Аз пък залагам на старите, изпитани кожени колани! Последно си взех от старите, офицерски - широк, твърд, с два реда дупки. Може да носи в пъти повече отколкото аз мога да го товаря. Предимство пред синтетичните - по-твърд и малко по-широк, което ми позволява да го нося леко хлабав но без да ми се свличат панталоните и без да се самоохлабва допълнително! А това е важно щото стегнатия колан с железа накачени, накрая води до дифлукс на стомаха.
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #23
                  От: Колан Blackhawk?

                  Точно така, стар кожен офицерски колан, ние им викаме ПОРТУПЕЯ, му е майката! Няма да повярвате, ама имам един... от 1989 година! Като този на снимка:

                  Коментар


                  • #24
                    От: Колан Blackhawk?

                    Синтетичните имат едно предимство- не им се разказва ирграта като ги топиш постоянно в солена вода. Иначе и аз имам един дебел кожен, държи вече 20 години.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #25
                      От: Колан Blackhawk?

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Точно така, стар кожен офицерски колан, ние им викаме ПОРТУПЕЯ, му е майката! Няма да повярвате, ама имам един... от 1989 година! Като този на снимка:

                      Точно портупей с кожена презрамка през рамото (обаче презрамката я махнах), съвсем новичък за 15 лв. от циганите продаващи военни работи на пътя в едно от селата между Дупница и Благоевград. Ще го боядисам черен обаче защото оригинално е винено червен! Яд ме е че не взех 2!

                      П.П. Ако обилното потене в продължение на 20 години се брои за киснене в солена вода, то на кожените от това нищо им няма, освен дето кафявите стават тъмнокафяви. Черните пък си остават черни!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Колан Blackhawk?

                        Не ми отива на очилата обаче,аз съм твърдо за сдвоен с парче между слоевете за допълнителна твърдост и катарама Кобра.Така или иначе няма да мръдне десетина години та като ше е гарга да е рошава.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Колан Blackhawk?

                          Ей го, моя ветерански колан след 25 години вярна служба.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            От: Колан Blackhawk?

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                            До автора на темата, да ти взема един Спец Опс? От наистина официален дилър.

                            Този излиза 15 долара, може и по-евтино ако е на промоция, нося го ежедневно на цивилните си дрехи, много го препоръчвам, Слав има същия, също ежедневно го носи.

                            [ATTACH=CONFIG]735567[/ATTACH]

                            Имам и този,цена около 30 долара, ако е на промоция и по-малко. Нося го ежедневно със служебното облекло и железа.

                            [ATTACH=CONFIG]735568[/ATTACH]
                            Аз може ли да се примоля, ако от долния вариант има черен, да ми добараш един. Утре ще се виждам със Славчо в Сливен, ако трябва да му оставя пари. Пък ти ако си свободен, я ела и ти да пием кафе
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              От: Колан Blackhawk?

                              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                              Точно портупей с кожена презрамка през рамото (обаче презрамката я махнах), съвсем новичък за 15 лв. от циганите продаващи военни работи на пътя в едно от селата между Дупница и Благоевград. Ще го боядисам черен обаче защото оригинално е винено червен! Яд ме е че не взех 2!

                              П.П. Ако обилното потене в продължение на 20 години се брои за киснене в солена вода, то на кожените от това нищо им няма, освен дето кафявите стават тъмнокафяви. Черните пък си остават черни!
                              Слави след три месеца да не се изненадаш ако " кожения " колан се скъса ....точно на кръста , от потта. И аз взех от там , но това не е кожа ами някакъв гьон ли , не знам , но за три месеца сега лятото се скъса точно на кръста. Иначе и аз го " боядисах " но с течен парафин. Става много тъмнокафено.
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #30
                                От: Колан Blackhawk?

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Аз може ли да се примоля, ако от долния вариант има черен, да ми добараш един. Утре ще се виждам със Славчо в Сливен, ако трябва да му оставя пари. Пък ти ако си свободен, я ела и ти да пием кафе
                                От време на време някой излиза късметлия, днеска май си ти. Намери си нещо в интернет и ми прати линка на точното нещо. После ще ти се наложи да си вземеш нещото около 12 Септември от Младост в София.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X