Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TomTom Start 25

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TomTom Start 25

    Попадна ми този модел GPS ТомТом Старт 25. Въпроса ми е могат ли да му се обновят картите?
    Единствения вариант за връзка с устройството е чрез MyDriverConnect, а от там не ми дава да правя почти нищо...

  • #2
    От: TomTom Start 25

    Ако му е изтекло правото за ъпдейт на карти 90дни след покупката или няма доживотен абонамент, не може да му ги обновиш безплатно. Още няма открит начин за това. Варианта е да се плати за тях, но цената е 45 паунда за Европа. Дали си заслужава- прецени сам. Това е положението, не приятно, но факт.

    Коментар


    • #3
      От: TomTom Start 25

      Може да инсталираш картите директно в том-том, ако компютърът ти го вижда като прикачено устройство в MyComputer. Копи/пейст направо там и си готов.


      Ако го правиш през MyDrive, трябва да си логнат там (с името и парола което си си направил преди това за MyTomTom). След това, трябва да си си купил карта Като се логнеш, отиваш в "My Content" и трябва да виждаш закупената карта налична като възможен ъпдейт.

      Коментар


      • #4
        От: TomTom Start 25

        Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
        Може да инсталираш картите директно в том-том, ако компютърът ти го вижда като прикачено устройство в MyComputer. Копи/пейст направо там и си готов.


        Ако го правиш през MyDrive, трябва да си логнат там (с името и парола което си си направил преди това за MyTomTom). След това, трябва да си си купил карта Като се логнеш, отиваш в "My Content" и трябва да виждаш закупената карта налична като възможен ъпдейт.
        Проблема е, че не ми го вижда като устройтво...
        Всъщност без myconnecton устройството се виждаше като устройство нез драйвер

        Коментар


        • #5
          От: TomTom Start 25

          Не става така работата, ти ще си първия, ако го опознаеш. Само с регистрация в ми драйв и после с логване на устройството към този акаунт може да се борави с навито. Рестартирай си компа като се регистрираш и ще ти опознае и навито, не като външна памет , а по мрежа с която комуникира само с ми драйв. Картите са платени, ако нямаш LM след модела- доживотно обновяване. Това е положението, всички други варианти и изказвания са в сферата на научната фантастика. Ако решиш купуваш карта, ако не си го ползваш така. Успех

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X