Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на глава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на глава

    Търся кой да направи това:







    На тази глава и вал:








    Главата е унищожена от някой "майстор".
    Поради дефицита на такива глави втора употреба, се налага да се ремонтира тази.
    Целта е да се направи на бронзови втулки, средната разрезна, като се шлайфат и шийките на вала. На първата снимка се вижда, че шийката откъм веригата е направена с иглен лагер, но си мисля че и с плъзгащи ще работи добре.
    Бих се радвал, ако се хване да я прави някой от форума.
    Аз съм от Варна, но тук не успях да намеря кой да я направи, бих я изпратил.
    Ако има нужда, телефонът ми е 0897808254.

  • #2
    От: Ремонт на глава

    От какво е главата че е чак толкова дефицитна ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на глава

      Suzuki DR350.
      Втора употреба не се намира, това е слабата част на мотора.
      Нова е едни пари....

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на глава

        http://koorteh.com/contacts.htm
        Могат, но си поговорете за цифрите предварително.
        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на глава

          Там могат да осират и да искат много пари. За осраното пак искат пари. Но да вършат работа не могат. От опит.

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на глава

            Имаше една глава с вала , но в щатите , излизаше 250 ев. , капак с кобилици имаше в Германия 60ев. но на търг. Според мен не бързай с тази глава , осрана е вече , и не се знае какво ще излезе , накрая да не стане по-скъпа от нова. Ако не беше пипана , бих се наел да я направя.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на глава

              Някъде в Благоевград има голяма морга за части за мотори .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на глава

                Един грък ми предлага за 350Е без доставката, още поне 50Е. Много е за една глава. Целия мотор струва толкова.
                Тази от щатите идва на 720 лв без капака, а е осрана:
                someone sand blasted pretty much the entire head, I cleaning it very good and spun the cam in journals with some compound and it starting to polish up nice

                Коментар


                • #9
                  От: Ремонт на глава

                  Наскоро насаждахме плъзгащи лагери на KLX650 и за сега работи прилично. Трудното е изкопаването на леглата на лагерите. Май най сполучливо става на цифрова фреза. Щото борщанги нЕма. Обаче то при теб като гледам и вал и кобилици са зле....почти няма за кво здраво да се хване човек.
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ремонт на глава

                    Пробвай в КОРТЕХ във Варна. Моя КЛХ счупи клапан , падна в цилиндъра и направи главата на сол. Казаха че няма проблем да я възстановят но проблема при мен беше от другата страна. Но пък си от Варна пробвай закарай им я и им кажи какво искаш те ще ти кажат могат ли или не
                    http://www.youtube.com/watch?v=n5buCnQYNCc

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ремонт на глава

                      Вала изглежда спасяем...трее само кръгъл шлайф с малки камъни да го позаглади. И с бронзови втулки ше стане...една от моите четири Хонди ХЛ 125-200 си кара доста време така. Прави и се малко стопорче да не превърта и отвор за маслото. Обаче кобилиците за заминали. Не че няма да работи ,ама лифта на клапаните ще падне и некои друг кон ше избега.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ремонт на глава

                        Иване, пробвай в МЕИ-то при Сергей
                        http://vtp-tuv.com/units/drvdtmt.html
                        Витарската глава на тъста я бяха отписали в сервиза до вятърна мелница, а Сергей я оправи....
                        Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ремонт на глава

                          И аз съм за техническия университет. Бях го написал това - или е изтрито, или нещо съм забравил. Коортех... хм хм

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ремонт на глава

                            Сергей каза, че не може да я направи и ме прати във Варна струг. Там се хванаха, но вече трети път ходя да си я вземам уж готова и все проблеми. Надявам се все пак да стане, защото след този опит може да става вече само за вторични. А на пазара не се появява друга.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ремонт на глава

                              Там ако не я оправят пиши едно лично.Работя с хора от Казанлък правят от пиле мляко

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X