Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля, помогнете в избора и дайте съвет - cherokee или grand cherokee до 2000 г.?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля, помогнете в избора и дайте съвет - cherokee или grand cherokee до 2000 г.?

    искам да купя но се чудя каква е разликата между двата модела до 2000г. спрял съм се на двигателите под 150коня ,моля кажете мнения за тях, също каква предавателна кутия да търся,понеже виждам че имат някаква разлика, коя е по добрата за в гората . oбщо взето кажете ми точно кой модел става, коя година и на какво да обърна внимание ,много мерси предварително

  • #2
    От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

    Chrokee - става повече за офроуд. Според пробладаващото мнение тук - търсиш 4 литрово. Ама е 177-190 к.с. Под 150 коня има 2.1 дизел на рено ако не се лъжа. Мисля, че е с ръчна кутия.
    Гранд - по-семейно е. По-комфортно. По луксозно. Според мнения тук търсиш 5.2 литрово. Ама е 220 коня. За под 150 търсиш непрегряван 2.5 дизел на VM. С ръчна кутия са.
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

      Абе маааалко така нещо да се попрочете поне преди задаването на такъв пореден въпрос ?
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

        Интересува ме и дали са добри бързите и бавните, има ли авт блокаж мерси

        Коментар


        • #5
          От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

          Дядо Владо е човека ,който може да ти даде най-точните отговори . Намери му телефона и му звънни . Няма да сбъркаш .

          Коментар


          • #6
            От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

            Няма писано хич във форума за тези двата.
            Как може да пропуснете!
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #7
              Коя точно комбинация от задвижвания да търся? Моля ПОМАГАЙТЕ!

              здравейте,спрях се на модела гранд чероки около 97г. обаче в различните обяви виждам различни комбинации:
              1. двойно+ 4х4 парт тайм + 4х4 фул +неут+ бавни
              2. 4х4 фул+ неут + бавни
              3. 4х4 парттайм+неут+бавни
              4. двойно+ 4х4 парт +неутр +бавни (команд трак)

              моля помогнете в най-добрия избор, мерси много!!!

              Коментар


              • #8
                От: Коя точно комбинация от задвижвания да търся? Моля ПОМАГАЙТЕ!

                Номер едно.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

                  Виж това - jeep.avtograd.ru/grand_cherokee/xfer/index.htm
                  Между другото във форума има достатъчно информация по въпроса.

                  Коментар


                  • #10
                    От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

                    много благодаря на всички,който приятелски се отзоваха на молбата ми! Искам само да попитам още нещо тозигранд преди 2001 подходящ ли е за лов в гората на по-сериозни терени,в смисъл добра ли е кутията и има ли блокировка на дифа! другото което ме интересува е куадра драйв на по-новия гранд много по-добра работа ли би ми вършила или нещата се компенсират че там е само автоматик и става малко по-кофти! мерис пак

                    Коментар


                    • #11
                      От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

                      Твърд блокаж няма. Има LSD (шпер) на някои коли.

                      Коментар


                      • #12
                        От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

                        Кaто ползвaтел нa Куaдрa дрaйв в моментa и нa стaрaтa "пaрт тaйм" системa нa черокито в минaлото, могa дa кaжa, че куaдрa дрaйв-a е нa светлинни години пред стaрите системи ползвaни при чероки и грaнд чероки преди 2000г.
                        Също тaкa се преориентирaй в търсенето нa двигaтел, избий си от глaвaтa дизелите, оглеждaй се зa бензинов джип. Всъщност с кaкъв бюджет рaзполaгaш?
                        Jeep Cherokee XJ 2.1TD- продаден
                        Grand Cherokee Limited V8 Quadra Drive

                        Коментар


                        • #13
                          От: моля помогнете в избора и дайте съвет - cherokee ili grand cherokee do 2000god.

                          в крайна сметка реших и аз да взема точно като твоя от подписа ти :0 мерси

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X