Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

    пак лоши неща!!!
    Четирима загинаха, 16 са ранени при катастрофа край Симитли


    Пътят към Банско и Разлог е временно затворен, обходният маршрут за гр. Гоце Делчев е през с. Катунци
    24.09.2007
    Четири души загинаха и 16 са тежко ранени при верижна катастрофа при Маревска махала - с. Градево, на десетина км. след Симитли, по пътя към Предела в посока Банско, съобщиха от Благоевградската полиция.
    Ударили са се шест леки и два товарни автомобила. Между загиналите има майка с дете. Сред тежко ранените има две деца под петгодишна възраст, които са в кома с черепно-мозъчни травми.
    По данни на Националния медицински координационен център петима от ранените са в болницата в Разлог, другите - в болницата в Благоевград. Единадесет ранени са с опасност за живота.
    Двама мъже са с черепно-мозъчна травма, трети - с прободна рана в корема, четвърти също с травми в корема. Една жена е с много травми и в шок, друга жена, чието детенце е загинало в катастрофата, е с психотравма.
    Осем пострадали са извозени с линейка, останалите - с частни коли.
    По пътя, на който е станала катастрофата, от месеци се извършват строително-ремонтни дейности и на няколко места движението се осъществява в едната пътна лента.
    По предварителни данни, съобщени от кореспондента на БНР, тежък камион се е блъснал в колона чакащи на стеснение на пътя автомобили. Предполага се, че са отказали спирачките му.
    Пътят към Банско и Разлог е временно затворен и в двете посоки. Опашката от чакащи автомобили към 17 ч. е била над три километра. Обходният маршрут за гр. Гоце Делчев е през с. Катунци.
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    SJ 413

  • #2
    До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

    Ужас, просто вече не ми се кара, като си помисля какво се случва по пътищата.
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

      Коментар


      • #4
        До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

        кофти работа

        Коментар


        • #5
          До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

          Винаги е виновен човешкият фактор ,но и съгласете се ,че няма такива пътища просто и такива ремонти с месеци в белите държави:

          "По пътя, на който е станала катастрофата, от месеци се извършват строително-ремонтни дейности и на няколко места движението се осъществява в едната пътна лента."


          Досега чоплеха пътя за морето ,защото е натоварен лятото и симулативното извършване на някаква дейност, трябва да се види от хората,сега подкараха планинските пътища.И белите предстоят.То е ясно.
          Касапница.
          B+

          Коментар


          • #6
            До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

            Ужас. Като ми се наложи да спирам след колона винаги ми прилошава
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #7
              До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

              Читириосен самосвал. От баира спрял в колоната. Шофьорът бил жив. Сега се чудят що е спирал в колоната, вместо в храстите и дърветата отстрани.
              Мда. Още еди е умрял, и до тук - пет трупа.

              Коментар


              • #8
                До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                Съобщиха ,че проблема е техническа неизправност на един от тежкотоварните камиони ,който е "връхлетял" чакащите ,спрели коли.
                B+

                Коментар


                • #9
                  До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                  Добре бе, ти ако си в съзнание, няма ли да го хвърлиш къде да е, само да не е върху хората? Пък накрая все някак ще скочиш ако остане време.
                  Ебати чудото, за мене е загадка. Там има волан, има кучка, съединител има и 20 скорости ... Или е луд, или е станало нещо с него и не е бил в съзнание. Да се изключат ВСИЧКИ органи за управление изобщо не си представям ... Или ако кабината се откачи, пък моторът не угасне ... Ма щяха да кажат.
                  Мрак.

                  Коментар


                  • #10
                    До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                    А бе понякога не е толкова лесно да се обясни. Сега отстрани винаги намираме други начини на действие , но когато се случи не е толкова лесно. Иначе нямаше да има толкова катастрофи , дори и с опитни шфьори. Никой не е застрахован...

                    Коментар


                    • #11
                      До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Там има волан, има кучка, съединител има и 20 скорости ...
                      Освен изброените на този свят има и нещо наречено малодушие, както и друго паника...

                      Една позната например при най-малкия пороблем просто пуска волана и пищи... Пък уж книжката не е купувана...
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #12
                        До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                        Катастрофата става в последните пет секунди преди нея. Предотвратяването и - през целия живот преди това. Когато започне да става нещо, по принцип не може, и не бива да мислиш нищо. Може да направиш само това, което знаеш от преди. За тая работа често не са нужни и километри, трябвало е само да премислиш много пъти всякакви ситуации. Ма наистина да ги мислиш. Тогава ще се справиш и с каквото даже не вярваш че можеш.

                        Коментар


                        • #13
                          До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                          Съгласен съм , че е така , но често има и субективни фактори които , колкото и да си премислял са различни във всеки един случай. Мисълта ми е , че не бива да съдим за нещо , за което нямаме достатъчно информация все още.

                          Коментар


                          • #14
                            До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                            Вчера вечерта трябваше да се прибирам от Банско и като се сетих, че е неделя вечер за по пряко минах през Белмекен. Път спокоен и почти без дупки. А тия изроди с камионите карат като на състезание. Не разбирам с каква цел се произвеждат камиони като формули. Мисля и аз да си взема, май е по безопасно.
                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #15
                              До: КОЛЕГИ ПАК НЕ ВНИМАВАМЕ!!!

                              Какво дакаже човек, освен Бог да прости. Колкото и да си говорим тук, реалността по пътищата е друго нещо. Не мога да си обясня как този шофьор няма да забие камиона някъде настрани, а ще се вреже в колите.Единственото обяснение за мен е паниката. Все пак не знам ако аз бях в камиона дали щях да се справя със ситуацията. Има много случаи със дългогодишни шофьори които са предизвиквали тежки катастрофи.Не,че са слаби шофьори. Така, че нека не обвиняваме прибързано когото и да е. От тук изглежда,че цялата вина е на шофьора на камиона, но нищо не се знае.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X