Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Родопска "разходка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Родопска "разходка"

    Отдавна се канех да отида на гости на Митков в Ню Мексико и най-накрая и това се случи. Та звънна ми Митков миналата и седмица и вика чинела аиде ела да "покараме" този уикенд и аз викам ми що не аиде. Само ако знех какво ме чака нямаше да си помисля за ендуро в следващите 6 месеца Но за да не взимам думата на моите домакини ще се огарнича само с представянето им и кратки белешки по снимките а за двудневният преход меко казано ще оставя на тях щото аз нито знам къде съм била нито знаех на кой свят се намирам

    Ето и мястото на срещата картинг писта Хасков, много любезни хора с много добро хотелче и ресторант използвам тази трибуна да им блгодаря още веднъж.

    Това е 80% от групата другите позакъсняха малко


    Та точно след снимката понеже се бяха уплашили от мощната ми машина Бучаков каза на Шмида
    да ми върже ръчките щото съм щял да давам гас с двете ръце и да ги изпреварвам много лесно


    И докато ми връзваха ръчките мойте нови приятели от Севлиево също гледаха дали няма отклонения от правилника на FIM по моя мотор


    Бучака и той гледаше доволно


    А за всичко беше виновен ето ТОЗИ


    Иво "Хусаберг" ми вика, не му се сърди на Митака той те покани за да има поне един в групата който да е по слаб карач от него


    А през трите дни в който ме нямаше ми бяха поникнали .... амо то ловец, рибар или ендураджия без това май, май ...


    Това бяха най отговорните хора в групата, страхотни готвачи само единият малко слаб на карти


    Гостите на Митков


    Гостите на Хусаберг, цялата трапеза беше от него едно яренце и много приятели. БЛАГОДАРЯ
    А за самото каране аз няма да пиша щото

    Ето как започна и свърши всичко...




    И връщането:




    Още веднъж БЛАГОДАРНОСТИ на всички участници в този супер уикенд.

  • #2
    До: Родопска "разходка"

    ето и малко екшън снимчици на 1во време за да не скучаете
    Прикачени файлове
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X