Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

    Мир вам !!!
    Нов водач съм на Хонда но много ми направи впечатление как барзо загрява црв-то ми държи стрелката в средата но за мен е страно щот карам дизел и той не загрява толкоз бързо, по странното е че нямам газ, колата е 147 к. абе некво разяснение ако някой може да даде.
    Това което се случва минавам 500 метра и стрелката е в средата не повишава пуска перка редовно ко става и дали е добре ?
    HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

  • #2
    От: Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

    Моите наблюдения (а и някъде във хонда форумите казваха същото) - стрелката стига много бързо до средата, но това не означава, че двг е достигнал нормална работна температура. Не знам защо е така, но е така. Забелязал съм, че на парното му трябва, горе/долу, още толкова време за да започне да те стопля.

    Сега, лятото, стрелката се вдига за километър и нещо каране сутрин на студен двг, обаче топлото идва след поне още 2км.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #3
      От: Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

      не знам ше взема да го облицовам като зеро май шот и гуми вият абе требва да се барне малко тва е много готина машина и краси тенкс за инфото
      HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

      Коментар


      • #4
        От: Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

        Първоначално публикуван от дедо поп Преглед на мнение
        Мир вам !!!
        Нов водач съм на Хонда но много ми направи впечатление как барзо загрява црв-то ми държи стрелката в средата но за мен е страно щот карам дизел и той не загрява толкоз бързо, по странното е че нямам газ, колата е 147 к. абе некво разяснение ако някой може да даде.
        Това което се случва минавам 500 метра и стрелката е в средата не повишава пуска перка редовно ко става и дали е добре ?
        дедо попе .. недей се кахъри толкоз с тез неща - не се поправя това дето си работи.
        Дизела по презумпция си му трябва повече време да загрее. Дори зимъска като го оставиш да си кюта на место дизелите често не могат и да загреят.

        Коментар


        • #5
          От: Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

          Пропуснах - добре дошъл, и много безаварийни! От къде си?!
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • #6
            от враца съм и мисля че е време и гуми да търся с тези а/т много бучи колата малко да дигна в километража и глей как не моо си чуеш приказката с тея в колата мисля за барум бравурис 4х4

            Абе шо е толко бавна публикацията ко става ???
            Последно редактирано от CarTest™; 16-08-14, 06:02.
            HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

            Коментар


            • #7
              От: Загрява много бързо - Honda CR-V 2000

              Щото си "младши", и мнението минава през модератор преди да се появи.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X