Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Радиатор за парно за фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радиатор за парно за фероза

    Повреди се радиатора за парното. Не мога да намеря втора употреба, а новия е много скъп. Дали може да се пригоди радиатор за друга кола ?

  • #2
    От: Радиатор за парно за фероза

    Оригинално е мед. Може да се запоява, ако намериш читав майстор да го направи.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      От: Радиатор за парно за фероза

      Ja sam ugradio od Opel Omega automatik.

      Коментар


      • #4
        От: Радиатор за парно за фероза

        Колега ако още не си намерил се обади имам здрав радиатор от моята бивша любов Ферозата и още доста дребни неща . Телефоните са ми в подписа .
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • #5
          От: Радиатор за парно за фероза

          Може да опиташ и това: 0882509555 .Сериозна "морга" в Стара Загора.Доставяли са ми екзотични неща като вилка за съединителя,например...
          VENI-VIDI-VICI!

          Коментар


          • #6
            От: Радиатор за парно за фероза

            Колеги,и моето радиаторче протече вчера.Направих на бързо един байпас,но трябва да се отваря.Ако може някой да ми каже,има ли начин да се сваля радиаторчето,без да се сваля цялото табло.Сменял съм на други коли и направо не ми се захваща.А и ще се радвам да ме опътите към някой магазин в Пловдив,че нямам представа къде да търся.Благодаря предварително!

            Коментар


            • #7
              От: Радиатор за парно за фероза

              Пробвах на две Ферози, радиатора на парното не излезе без свалена на таблото и кутията на парното.
              Тръбите на радиатора се подават 7-8 см в коша при мотора и за да излезе трябва да се дръпне в посока купето.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #8
                От: Радиатор за парно за фероза

                Таблото се сваля и качва за по половин час. Не знам какво толкова му се плашите. И на тераното така. Всички болтчета са еднакви, с изключение на 3-4 очеизвадно различни. Няма такива на лоши места. Абе песен. Да смениш таблото на жигула е 1000 пъти по-сложна работа. Явно концептуално е така на японките от тия години.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Радиатор за парно за фероза

                  Благодаря за съдействието колеги!Днес го оправих моето.Излезе без да махам таблото,само го разкачих малко от долу.Наистина първия път беше трудничко.Но втория го свалих за около 10 мин.Свалях го 2 пъти защото го запоих малко некачествено и протече пак.Запоява се лесно (лед като си купиш голям поялник).Направих си и снимков материал на свалянето,за всеки случай.Само не занам дали няма да стане,да съкратя малко медните тръбички и да вкарам маркучите в купето,така че радиаторчето да може да се сваля без никакво разглобяване.Дали няма да има някакъв проблем.?.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Радиатор за парно за фероза

                    Ако смяташ да го махаш през ден... Ама не мисля че баш това е добро решение. От опит - радиатор или става веднъж и изкарва дълго време, или е за боклука. От средното положение само си патиш - постоянно не е в ред, постоянно те тормози, постоянно го кърпиш, изкарва по 2 седмици и после пак така.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Радиатор за парно за фероза

                      Прав си,за това го вързах без да го монтирам.Сега е отвън и смятам да го наблюдавам поне седмица преди да си го сложа на мястото!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X