Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

    Здравеите колеги имам голям проблем с моя кайен преди четри дни трагнах към морето и преди стара загора пръсна някаква трабичка във долния край пред дясната гума а моят кайен е 4.5s 2003 година със газова уредба купих го преди 3 седмици а вече се счупи и след като ми смениха вапросното гумено съадинение колата не работи както трябва загрява водата на 120 градуса и маслото на 150 и исхварля антифриза и наи тапото е че го прави през гарнетата на бели облаци седя в сервиз в софия във които се предполагаше че ще разберат какво е но казват на колата и няма нищо работи на място надуха системата на 1 бар при положение че колата работи на 0.8 и не спадна налягането което според маисторите значи че нее издухала гарнитура или пукнала блок/глава но още не се знае какво е сега ме пратиха на газажия . Някой да е имал подобен проблем моля ако може да сподели . Благодаря

  • #2
    От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

    А ти сигурен ли си че колата не е спукала съединение точно защото е прегряла, а не това да е следствие от ремонта? Ако ти вади антифриза през ауспуха не виждам как ще стане ако не е през гарнитура. Виж на загряла кола дали бълбукат мехурчета в разширителния съд - ако има - значи има пробив.

    ето ти тук една сходна тема - нищо че е за дизел - при теб е сходен проблема според мен
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...33#post2570033
    Последно редактирано от Slick; 15-08-14, 00:02.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

      100 е прегрята гарнитура глава
      eat my dust

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

        Прави ли твърди маркучите?

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

          Не прави маркучите твърди и не прави балончета като отворя . Може ли да препорачате някои сервиз във който да закарам колата и дая оправят ? Благодаря

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

            Абе тези мотори лесно не прегряват 4.5 турбо имаше случай на прегрят, но за атмосферен не съм чувал. Една зима преди 2 години по спомен бях се закопал така добре че 2 часа тъпкане на едно място не ми помогна. Издърпаха ме. Бяха ми изтекли водите, спука се маркуч на антифриза. Температурата не се покачи над 100 градуса. След като ме изтеглиха се добрах първото населено място и налях 10л вода (нямаше антифриз). Нищо му няма на мотора.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

              а термостата преглеждан ли е ? Да не е залепнал .. ама пък тези бели пушеци ... малко странно

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

                Каква е газовата имаше на старите изпарители някакъв такъв момент ако се прецака платното да вкарва вода. Ако може изолирайте газовата и виж дали ще има проблем на бензин
                088455338две
                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                Джамбазов 2010г..

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

                  Вадила бели пушеци през ауспуха и греела на 100 и кусур градуса ,пък нямала проблем с главите???????????????
                  Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с антифриза порше кайен 2003 4.5S

                    Здравеите, колегата Jivko е споменал за изпарителя.Аз имах подобен проблемс моя Гранд,мембраната на изпарителя беше се спукала и колата адски прегряваше,помислих че е термостат,смених го ,но нямаше ефект. Маистора застанал до колата и чул ниакакво странно саскане ,балбукане и шумене.... в подследствие остановихме повредата,че е изпарителя и вкарваше газ в водната система. При теб може да е сащото. Поздрави.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X