Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет момчета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Моля за съвет момчета.

    Хем к*ро до края,хем душата у рая всички знаят не става ! С предишния ми автомобил 124/200 ТЕ София - Поморие - София ми е излизало 65 лева в пари ! Може да е бавно и да не може да откъсне ,ама тоя по рождение си е такъв . Тръгвам 5,30 от Овча купел и в 10 съм на плажа вече ! Отивам на почивка все пак !
    Всеки може да си прави сметката сам ! Нито карам някой да си слага ,нито го отказвам ! Просто споделям и пари за майстори след първоначалния монтаж и настройка не съм давал . Сменям малсло и филтри по книжка на 10 000 км.

    Коментар


    • #32
      От: Моля за съвет момчета.

      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Хем к*ро до края,хем душата у рая всички знаят не става...
      Явно далеч не всички го знаят- винаги има хора дето искат да карат кола 400+ коня с всичката газ и при това положение да ходят до морето за 50лв. И странното е, че не рядко се и засягат като им кажеш, че са луди...

      Коментар


      • #33
        От: Моля за съвет момчета.

        Първоначално публикуван от mstef Преглед на мнение
        Явно далеч не всички го знаят- винаги има хора дето искат да карат кола 400+ коня с всичката газ и при това положение да ходят до морето за 50лв. И странното е, че не рядко се и засягат като им кажеш, че са луди...
        Е какъв е проблема да излезе 50 кинта? На калпак
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #34
          От: Моля за съвет момчета

          Ако идваш от Стара Загора- може и да се включиш в 50лв./калпак Ама не е сигурно...

          Коментар


          • #35
            От: Моля за съвет момчета

            Винаги ще има мераклии да перкат дявола в полет
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #36
              От: Моля за съвет момчета

              За 50лв. отивам и се връщам почти 3 пъти ама съм с 63к.с. и съм на няма и 100км. от морето.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #37
                От: Моля за съвет момчета

                Сега очаквам включване от и аз не знам кой, който по примера на една подобна тема да ни осветли че има такъв джип и става дума за неудачия
                BMW X6

                Коментар


                • #38
                  От: Моля за съвет момчета

                  Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                  За 50лв. отивам и се връщам почти 3 пъти ама съм с 63к.с. и съм на няма и 100км. от морето.
                  мойто грозното ръбато бялото гори на 300 км 100 лв газ а на пръдня тея почти триста магарета едва ли ще вървят
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #39
                    От: Моля за съвет момчета

                    Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
                    Сега очаквам включване от и аз не знам кой, който по примера на една подобна тема да ни осветли че има такъв джип и става дума за неудачия
                    Ааа - той имаше едни точно определени изисквания още в началото, откъдето и засмърдя де
                    А автора на тази тема просто се е регнал и пита, без да чете, щот иска нещо "грубо" от момчетата
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X