Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

    Аз имам интерес - дай цена и къде е магазина. Аз също съм от София.
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #17
      От: От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

      Ако никъде не може да се намери, взимаш подходяща заготовка от стомана 20 или S355 (шасито на джипката ти е от подобна стомана), даваш на фрезист да ти го направи от 2 парчета, които после се заваряват едно към друго и си готов. Със сигурност без особени заигравки може да се направи поне толкова здраво, колкото и тия от eBay. А може и по-здраво.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

        Някой случайно да продава женско/мъжко 2 инча? За теглич с топка става въпос.... Всъщност зора е ми е за женското или адаптера, това за което е питал колегата, с вътрешен размер 2 инча. С тегличите е заринато.... Та въпросният адаптер, трябва да е дългъг колкото е планката за лебедката, за да го заваря за нея. Искам да си маневрирам лодката, 1.1/5t с предницата на джипа, че ми писна да се чанча на огледала и да ми викат "дай на дясно, дай на ляво" Ама кое на къде да върви, никой не казва Приемам и оферта за направа, но трябва да са двете части, за да видя какво е направено преди да платя. Намирам се на 40км от Варна, ако някой знае колко е дълга планката за лебедката (12K.lb) моля са сподели, ако не ще се нагъзвам да я меря
        Двугодишна тема, ама ето, че потрябва
        Роден рибар, а принуден да работи.......

        Коментар


        • #19
          От: От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

          Речено сторено, вече е изпълнено. Наистина видях зор с квадрата 50х50х5мм Но намерих винкел, заварихме го и стана квадтрат. Мъжката част е 40х40х4....
          С почукване влиза и излиза, но ще се улегне надявам се....
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0001.jpg
Прегледи:1
Размер:232.1 КБ
ID:5750716Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0002.jpg
Прегледи:1
Размер:222.9 КБ
ID:5750717
          Роден рибар, а принуден да работи.......

          Коментар


          • #20
            От: От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

            https://www.facebook.com/10000013136...type=3&theater
            Роден рибар, а принуден да работи.......

            Коментар


            • #21
              От: От къде да намеря квадрат за изработка на теглич(американски стандарт)

              Същата тая процедура скоро ще последва и при мен с правенето на квадрата за американски стандарт, но вграден в задната броня с други благини. След като дълго време се чудих, май и аз ще заложа на винкел...

              То 2" не са точно 5см, та мен това ме притесняваше, дали ще влизат приставките вътре. Явно обаче работи. Колега, благодаря за споделеното инфо!
              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X