Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Симсон стънт бар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Симсон стънт бар

    някой знае ли как се прави стънт бар за симсон ?

  • #2
    От: Симсон стънт бар

    Ти сериозно ли?

    Коментар


    • #3
      От: Симсон стънт бар

      mendi до сега не съм имал мотор не съм карал на 1 гума така че не искам да ми заминават стоповете ако ме разбираш ако знаеш кажи или прикачи снимка
      ще съм ти много благодарен

      Коментар


      • #4
        От: Симсон стънт бар

        mendi ако може също отговориш и на другата ми тема с ел. запалването отново ще съм ти благодарен

        Коментар


        • #5
          От: Симсон стънт бар

          http://www.stuntbulgaria.com/12%20o'clock.html

          Коментар


          • #6
            От: Симсон стънт бар

            благодаря ти gkesov

            Коментар


            • #7
              От: Симсон стънт бар

              http://www.wagnerland.ru/index.php?topic=31.0
              http://www.reaa.ru/cgi-bin/yabb/YaBB...1185652233/348
              Последно редактирано от veskov; 08-08-14, 17:35.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #8
                От: Симсон стънт бар

                Навремето не знаехме какво е стънт и стънтбар, затова просто разкарвахме оригиналната гадна планка която държеше стопа, скъсявахме калника и слагахме един калобран от твърда гума, сгъвайки го в горната част за да служи за планка. И закачахме стопа и мигачите на него.

                При предобряне на маймунджулъците - стопа удряше в земята, гумената планка-калобран се огъваше и стопа се разминаваше максимум с драскотини в долната част.

                Ето така:



                Това разбира се имайки предвид че симсона можеше да се кара на задна само в позиция "свещ" поради пълния недостиг на мощност за каквото и да било друго.
                Последно редактирано от Goblin; 11-08-14, 23:06.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Симсон стънт бар

                  goblin това е много хитро но искам да те попитам може да ти се струва нелепо но все пак ще те попитам дали този цилиндар ще стане на с51
                  http://www.avto-moto83.com/index.php...mart&Itemid=71

                  Коментар


                  • #10
                    От: Симсон стънт бар

                    Едва ли Симсона е най подходящия за стънт, а сам казваш че не си карал мотор до сега, та първо най добре да усвоиш карането на две колела, след това да мислиш за стънт модификации.
                    А стънт бар на симсон - вероятно ти ще си първият който ще разработи това know-how : )

                    Коментар


                    • #11
                      От: Симсон стънт бар

                      Първоначално публикуван от levterov98 Преглед на мнение
                      goblin това е много хитро но искам да те попитам може да ти се струва нелепо но все пак ще те попитам дали този цилиндар ще стане на с51
                      http://www.avto-moto83.com/index.php...mart&Itemid=71
                      Ако е оригиналния - ще стане. Симсона винаги е съществувал във вариант S-70, който е чисто и просто 51ца с цилиндър и бутало 70см3. Просто никога не се е продавал в България. Вероятно обаче ще трябва да сменяш жикльори по карбуратора, иначе има шансове да задере. Отделно ако се съди по рекламата - щом е писал че вдига 120км/ч без да се задави от смях и без да го е поразил гръм - значи може да лъже и за други неща.
                      За останалото слушай Менди.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        От: Симсон стънт бар

                        И двете дето си ги намислил би могло да са последващи, но няма смисъл.
                        Такова ми беше една първа ... .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sim.jpg
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5604327
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Симсон стънт бар

                          mendi и преди съм карал мотори доста пъти сега за пръв път ще имам мой собствен вярно не съм карал на една гума и то е ясно че ще се пада докато се науча
                          а и не знам дали симсона мога му направя силов тунинг менди ако имаш някъква идея споделяй я ще аз мисля че,
                          мога сложа преден пиньон с 11 12 зъба шлайфане цилиндър нов ауспух това дали ще помогне

                          Коментар


                          • #14
                            От: Симсон стънт бар

                            някой ще ми каже ли частите който са нужни за направата на ел. запалване на simson

                            Коментар


                            • #15
                              От: Симсон стънт бар

                              Колега не се занимавай с глупости
                              eat my dust

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X