Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Витара ти има ли теглич , щото аз не се знае дали ще мога да взема Jeep до тогава , та може и да дойда да я взема от Ямбол , да и закача ремарке и да дойда до Приморско ...
    има теглич,но някъде по някои дерета или коловози "оставих" контакта и част от кабелите за светлините
    а пък дет вика Ицо,дали ще се справи със задачата,като ти знам железариите отиват към 3 тона
    иначе е на разположение,които иска да идва да я взема,ама после да си ми я върне
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
      има теглич,но някъде по някои дерета или коловози "оставих" контакта и част от кабелите за светлините
      а пък дет вика Ицо,дали ще се справи със задачата,като ти знам железариите отиват към 3 тона
      иначе е на разположение,които иска да идва да я взема,ама после да си ми я върне
      Радо, Емо или Бончо няма ли да идват на събора да ти докарат и върнат джипката.
      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
      0896 846 246

      Коментар


      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

        Обещавам и едно детско парти с игри и състезания за децата.
        Ако дойда с колежката.!
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
          Ако дойда с колежката.!
          Аз минавам към децата,нали?
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
            Аз минавам към децата,нали?
            Ми, питай Дида..!
            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
            -----------------------------------------------
            Питието определя съзнанието....
            -----------------------------------------------
            0887770735

            Коментар


            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

              Не закачайте на trajal аниматорката че ще стане като предния път.

              Коментар


              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                Предният път тя не дойде. Затова децата му срутиха палатката. Дано не се стига пак до там.
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Господин Мехмедов , за ваше сведение марката Jeep предлага доста голям избор на различни модели , така че без да бъда МЕЧТАТЕЛ ще опитам да си закупя JEEP и ще ми дишате праха отзад с умрялата си КОЙОТА ХА ХА ХА
                  И като си купиш това нещо, вероятно ще спра да говоря с теб. Баси предателя.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    И като си купиш това нещо, вероятно ще спра да говоря с теб. Баси предателя.
                    Лично съм му го избрал! Направо ще ви нацепи петичките...[emoji41]

                    Коментар


                    • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Предният път тя не дойде. Затова децата му срутиха палатката. Дано не се стига пак до там.
                      А по-предния път пускаше едно след друго Гангам Стайл. Дано и дотам да не се стига.

                      Коментар


                      • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                        ако успея да купя Jeep до тогава мога да се включа и като участник в траялното състезание .
                        Не се занимавай с паркетници, ще те уредя да участваш с Патрол ,имам да ти връщам от траяла в Стара Загора.Само гледай да си хвърлил патериците дотогава.
                        NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                        ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                        Коментар


                        • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                          Обещавам и едно детско парти с игри и състезания за децата.
                          Ако дойда с колежката.!
                          Жорка, като виден анималист давам по бутилка ракия (от оная, хубавата ;-) ) за всяка анимацка, доведена от тебе на събора да ни реАнимира
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            А по-предния път пускаше едно след друго Гангам Стайл. Дано и дотам да не се стига.
                            Този път ще си нося брадвичка. За кабела
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Този път ще си нося брадвичка. За кабела
                              Тоз пък що не каза резачката стоеше в багажника.
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • От: СЕДМИ НАЦИОНАЛЕН ОФФРОУД СЪБОР от 1 до 7 септември 2014 гр. ПРИМОРСКО

                                Дублиране.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X